Půdní byty! Zušlechtěte váš dům

Kdo by nechtěl vlastnit byt, který příchozí na první pohled ohromí? Půdní byty mají prostě ve vínku, že se téměř bez výjimky všem líbí. Vyznačují se osobitým kouzlem, útulnou atmosférou a zákoutími, které v tradičních bytech nenaleznete. Po bytech situovaných pod šikmou střechou je příkladně v Praze nesmírná poptávka. S byty na posledních patrech paneláků a případně v jiných typech domů se bohužel spojuje zatékající střecha. Tato nepříjemná realita se hojně vyskytuje a způsobuje ji špatný technický stav.  Máte-li zájem o půdní byt, obraťte se raději na odborníky a profesionály ve svém oboru – pudypraha.cz.

Půdní byty mají silné charisma

Půdní byty se mezi sebou rozlišují skladbou prostoru, sklonem střechy a výškou stropů. Psychologové říkají, že prostředí půdního bytu výtečně ovlivňuje lidskou psychiku, k čemuž právě přispívá i ničím nerušený výhled do širokého okolí. Pokud ovšem má bydlení v půdním bytě být skutečně bezproblémové a příjemné, třeba dodržet při jeho výstavbě či dostavbě několik důležitých podmínek.  Abyste v tomto bytě byli schopni řešit vlastní představy a vytvořit velkoprostorové linie, měl by být jeho prostor dostatečně velký. Pro pohodlné bydlení pro 3-4 člennou rodinu je v současnosti zapotřebí minimální užitná plocha 100 m2. Pokud se na výstavbu půdního bytu teprve chystáte, počítejte s tím, že na vytvoření takové užitné plochy budete potřebovat celkovou plochu podlaží cca 400 m2.

Toužíte po pěkném bydlení v půdním prostoru?

Nejpodstatnější pro budoucí půdní byt je typ krovu a střechy. Nejvíce podchodné výšky poskytují sedlová a mansardová střecha, které by měly být postaveny nebo mít sklon 35-55 ° C. Tyto druhy střech poskytují nejen dostatečnou podchodové výšku ale i dvě rovné zdi na štítu, které zvýší velikost využitelné plochy stěn. Jedno je jisté -půdní byt, pod jehož rekonstrukci a celkový vzhled se podepíše společnost půdy Praha, je výsledkem poctivě odvedené práce.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four × 5 =