Realitní portál CINCINK pomůže s celým nákupem nemovitosti

Vybíráte si nové bydlení? Kromě toho, že není vůbec snadné narazit na nějaký pěkný byt či dům za slušnou cenu, vás čeká ještě spousta dalších problémů. Převod velké částky na účet prodávajícího, platba daně z nabytí nemovitosti, vyřizování hypotéky apod. Chcete na tohle všechno být sami.

S novým realitním portálem CINCINK, za nímž stojí silný partner v podobě Komerční banky, nemusíte. Web totiž nabízí mnohem více než inzeráty, kterých tam mimochodem jsou tisíce. Provede vás celým procesem nákupu a poskytne i pomoc odborníků.

Foto: Realitní portál CINCINK

Inzerce je zdarma, služby si vybíráte sami

Přidat inzerát či prohlížet si nabídky je možné zdarma. Pro prohlížení se dokonce ani nemusíte registrovat. Přesto byste registraci provést měli, protože teprve s ní budete CINCINK využívat naplno se vším, co nabízí. Pro prodávající i kupující je nachystaná celá řada služeb. Platí se za ně, ale můžete získat slevy díky kreditům, jež sbíráte za registraci, přidání inzerátu apod.

Pro prodávající je nachystán například odborný odhad ceny nemovitosti. Odborníci jim pomůžou i s vytvářením celého inzerátu, aby byl co nejlákavější. Nabízí nafocení bytu, vizualizaci interiéru i textaci prodejního inzerátu. Pro ty, co chtějí doopravdy zaujmout, je k dispozici možnost vytvoření 3D plánku nemovitosti.

A jaké výhody čekají na vás v situaci kupujícího?

Před koupí si nechte provést technickou inspekci nemovitosti

Máte vybráno a už plánujete, jak se budete stěhovat? Ještě zadržte. Pro začátek si nechte provést technickou inspekci nemovitosti, ať nejste později nepříjemně překvapení tím, co všechno je rozbité, nefunkční nebo ve špatném stavu. Profesionál byt prohlédne a sepíše protokol, dostanete to černé na bílém.

Zeptejte se daňového poradce, kdy a kam zaplatit daň

Právní služby obvykle zařizuje prodávající, ten totiž připravuje kupní smlouvu. Na vás ale zůstává povinnost zaplatit daň z nabytí nemovitosti, pokud si tedy nekupujete novostavbu. Do kdy se tato daň musí zaplatit a kam? Umíte vyplnit daňové přiznání? Se vším vám pomůže daňový poradce.

Domluvte si úschovu peněz

Když pošlete peníze na účet prodejce před podepsáním smlouvy, vystavujete se riziku. Jestliže smlouvu podepíšete a pak až budete posílat peníze, může se ublíženě cítit on. Proto se běžně využívá úschova peněz u nějakého prostředníka. Typicky u právníka, nicméně vy můžete získat úschovu přímo od Komerční banky.

Najděte si vhodnou hypotéku

Další záležitostí, s čím vám realitní portál CINCINK pomůže, je hypotéka. Na webu najdete hypoteční kalkulačku online, která vám ukáže, jak dlouho a kolik budete splácet. Získáte výhodné cenové podmínky a vaše žádost bude díky CINCINK vyřízena rychleji.

Taková pomoc s koupí budoucího bydlení stojí za zvážení, nemyslíte?

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

five × two =