Rekonstruujete koupelnu? Výprodej obkladů a dlažeb vám pomůže ušetřit

Rekonstrukce koupelny je časově, ale i finančně náročná. Obklady a dlažby nejsou zrovna nejlevnější záležitostí, připravte si také pár tisícovek na koupelnový nábytek a vodovodní baterie. Pokud přemýšlíte, jak ušetřit, ovšem nechcete snižovat své nároky na kvalitu materiálů, zkuste se poohlédnout po výprodejích. Stejně jako v módním průmyslu, tak i ve světě bydlení se trendy neustále mění a s nimi i obklady či dlažby.

Foto:výprodej koupelnového nábytku

Výprodej obkladů a dlažeb za atraktivní ceny

Snad nejdůležitější součástí každé koupelny jsou obklady a dlažby. Přemýšlíte, v jakém stylu koupelnu zařídit? Pokud patříte mezi odvážlivce, klidně sáhněte třeba po červených kachličkách v kombinaci s bílými. V případě, že raději preferujete neutrální provedení, zaujmou vás odstíny šedé. Výprodej obkladů a dlažeb se vztahuje především na starší kolekce, přičemž některé modely zakoupíte i za poloviční cenu.

Výprodej vodovodních baterií na umyvadlo i vanu

Často zanedbávané bývají vodovodní baterie, přičemž jejich úkol je velice důležitý. Určitě se nevyplatí kupovat nějakou „šunku“, jak se lidově říká, protože byste ji za pár měsíců zase měnili. Spíše se podívejte na výprodej vodovodních baterií, kde najdete dražší kousky ve slevě. Pozor si dejte na to, abyste pro umyvadlo zvolili správnou alternativu, protože baterie na umyvadla jsou jiné než baterie na vanu či do sprchového koutu. U všech produktů však vždy máte uvedeno, o jakou variantu se jedná.

A nakonec výprodej koupelnového nábytku

Zútulněte si koupelnu ještě nějakým nábytkem. Nemusíte investovat desetitisíce korun. Koupelnové skříňky jsou i mnohem levnější. Výprodej koupelnového nábytku nabízí třeba nádhernou skříňku pod umyvadlo, která je v černo-bílém provedení. Prvně si však změřte volný prostor, protože co model, to jiné rozměry.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

seventeen − one =