Získejte vstupenku na veletrh For Arch zdarma

Veletrh For Arch je největším stavebním veletrhem v ČR a jeho sláva sahá až za hranice. Každoročně na něj totiž míří i řada zahraničních vystavovatelů, kteří zde představují nové materiály, technologie, postupy, výrobky. České firmy se mezi nimi ovšem rozhodně neztratí. Příkladem může být společnost Prefa.

Společnost Prefa vyrábí zejména hliníkové střechy, ale také fasádní systémy, odvodnění střech, solární montážní systémy a protipovodňovou ochranu. O tom všem si s vámi popovídá u svého stánku na veletrhu For Arch.

Prefa_Chlum

Přijďte na For Arch i vy

Veletrh For Arch je skvělý nejen pro odborníky v oboru. Velmi přínosný může být pro každého, koho zajímá oblast stavebnictví, nebo kdo rekonstruuje, staví bydlení či se k tomu teprve chystá. Přijďte se podívat, jaké jsou možnosti a co všechno je v dnešní době možné! Budete příjemně překvapení.

Na veletrhu nenajdete pouze stánky vystavovatelů, běží zde bohatý doprovodný program. Prohlédnete si zde vystavené stroje, materiály, výrobky či technologie. Zúčastníte se workshopů či přednášek, prohlédnete si praktické ukázky řemeslných činností.

Jako hosté firmy Prefa zcela zdarma

Vstupné na veletrh, který se koná na výstavišti v Praze v Letňanech, stojí 150 korun. Slevy mají studenti, ZTP apod. Nicméně vy se sem můžete dostat zcela zdarma, jako hosté firmy Prefa. Na jejím webu najdete odkaz na formulář, kde vyplníte své údaje a získáte vstupenku zdarma. Moc ale neváhejte, protože veletrh trvá pouze od úterý 17.9. do soboty 21.9. Ve všedních dnech na vás vystavovatelé čekají od 10 do 18 hodin a v sobotu od 10 do 17 hodin. Stánek společnosti Prefa najdete v hale číslo 1, sektoru B. Stánek má číslo 12. Rádi vám tam představí letošní novinky nebo i obecně to, jaké výhody má hliníková střecha. Potom si můžete v klidu prohlédnout i jiné alternativy. Na veletrhu uvidíte vše na jednom místě.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

15 − 12 =