Saunové doplňky bez kterých se neobejdete

Ze saunování se stává fenomén. Sauny jsou v posledních letech dostupnější než v minulosti a pořizuje si je stále více domácností. Pokud jste se pro pořízení vlastní sauny rozhodli i vy, nezapomeňte na saunové doplňky a příslušenství. Bez některých se neobejdete, jiné vám zdravé pocení v sauně zpříjemní. Připravili jsme pro vás přehled těch nejdůležitějších!

Vědro a naběračka

set vědro a naběračkaVe finské sauně nesmí chybět vědro na vodu, a to kvůli polévání rozžhavených kamenů. Esteticky atraktivní a zároveň praktická jsou dřevěná vědra s plastovou vnitřní výplní. Jsou pěkná na pohled a  nevadí jim velké teplotní výkyvy, takže nepopraskají. Vědro a naběračka do sauny může být také z nerezu či hliníku.

Aromata

Nedílnou součástí saunování by mělo být i příjemné aroma. Potěšte svůj čich a umocněte celkový dojem z relaxace vhodně zvolenou vůní. K nejoblíbenějším patří osvěžující eukalyptové aroma, které napomáhá k lepšímu dýchání. Chybu neuděláte ani v případě sladkého citrusu či jemné svatojánské břízy.

Speciální textil

Během saunování se vám budou hodit i textilní doplňky v podobě osušky, županu, kiltu či klobouku.

Praktické jsou zejména kilty, které lze jednoduše ovinout a zapnout pomocí suchého zipu nebo knoflíku. Oproti klasickým ručníkům mají výhodu – jen tak z vás nespadnou.

V sauně vám přijde vhod i supersavá osuška se změkčenými vlákny, komfortní podsedák a klobouk, který ochrání vaši hlavu a vlasy před extrémním teplem. Zmíněné doplňky vás v sauně udrží déle a budete se moct vydatně vypotit.

Kde najdete všechny saunové doplňky na jednom místě?

Zážitky ze saunování mohou být ještě intenzivnější. Poohlédněte se po doplňcích a příslušenství u firmy Horavia. Specialista na finské sauny nabízí kompletní sortiment doplňků a příslušenství pod jednou střechou. Nakupovat můžete z pohodlí domova na www.sauna.cz nebo v některé z kamenných prodejen v Praze, Brně a Českých Budějovicích.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

five + 8 =