Senior Park – místo, kde najdou Vaši blízcí nový domov

Přemýšlíte, jak přispět ke spokojenému stáří svých rodičů? Chcete mít jistotu, že nebudou na zvládání běžného režimu sami? Navštivte náš Senior Park v Praze a přesvědčte se, že Vašim rodičům u nás nebude nic scházet a přitom si zachovají svou důstojnost a vlastní styl života.

Senior parky jsou vhodnou alternativou služeb domova pro seniory či pečovatelské služby, Vaši blízcí se ovšem pobytem zde nevzdají svého svobodného rozhodování. Naopak, udrží si svůj životní standard, svoje zvyky a získají přátele mezi svými sousedy. Areál Senior parků je vystavěn pro osoby se sníženou schopností pohybu a vozíčkáře. Je tvořen samostatnými byty s bezbariérovým přístupem a kuchyňkou. Všichni tak mohou zůstat u svých rituálů, jako je ranní káva či dobrý oběd s přáteli.

Do Senior parku se můžou obyvatelé přestěhovat i se svými stávajícími zvířecími mazlíčky a při pobytu si mohou zvát na návštěvu své přátele, či rodinné příslušníky. Zaměstnanci připravují pro obyvatele bohatý kulturní program, jako je dýňobraní, vinobraní, společně oslavují narozeniny či svátky. Podle zájmu pořádají také besedy či zorganizují společnou návštěvu představení v kině či divadle.

Mezi služby Senior parku patří také doprava k lékaři, či nákup firemním bezbariérovým vozidlem. Můžete tak být v klidu, pokud se přihodí nějaká nečekaná událost, že Vaši blízcí nezůstanou bez pomoci. Z našich zkušeností můžeme říct, že spokojení senioři se u nás více otvírají okolnímu světu a navazují nová přátelství. Senior parky se tak stávají vítanou obdobou domovů pro seniory a pečovatelské služby.

Dejte šanci spokojenému stáří svých blízkých a přijďte se k nám do Senior parku v Praze společně podívat.

Senior Park Kunice
obec Kunice, okres Praha – východ
k.ú. Dolní Lomnice
Tel: +420 774 656 656
www.senior-park.cz

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

19 − eleven =