Sezóna zahradních párty je na spadnutí

Zatímco za okny zuří poslední sněhová vánice letoška, jaro se už chystá převzít vládu. Březnové teploty sice zrovna nenasvědčují tomu, že budeme moci brzi začít grilovat na zahradě, o to víc se ale na teplé počasí těšíme. Čas čekání můžeme strávit příjemnými přípravami. Schválně, máte už zahradní párty stan?

Aby vás počasí netrumflo

Není nic příjemnějšího, než si po dlouhé zimě dobít baterky na sluníčku a pokochat se rašící zelení. Počasí nám to sice už brzy umožní, ale pravděpodobně bude ještě chvíli proměnlivé a tu a tam nás počastuje přenáňkami. Kdo se má kam schovat před nepřízní počasí, nemusí se něčím takovým nechat rozhodit. Pokud si chcete užít večer na zahradě s přáteli a rodinou co nejdřív, zahradní párty stan se pro vás stane nejlepším kamarádem. A až uhodí letní vedra, nemusíte ho schovávat – poskytne vám potřebný stín.

Jestli to nejsou vyhozené peníze? Ale co vás nemá!

Rozumíme, kupovat si skládací stan jen kvůli občasným večírkům a grilovačkám se může zdát trochu jako zhýralost. Nemusíte se ho ale vzdávat, jednoduše pro něj najděte další využití. Na zahradě může párty stan sloužit jako příštřešek na uschování nezbytností, které by neměly navlhnout. Protože je lze snadno sbalit a převážet, můžete si postavit své útočiště třeba na pláži nebo na hudebním festivalu. Zachrání vás před úžehem a postará se o příjemný odpočinek. Ve větších typech stanů můžete při pobytu v přírodě zaparkovat i auto.

Párty stany, na které se můžete spolehnout

Když párty stan, tak takový, který něco vydrží, nepoloží ho vítr a nespadne hostům na hlavu při sebemenším šťouchnutí do konstrukce. Mezi konkurencí vynikají variabilní párty stany BRIMO, jež se mohou pochlubit speciálním automatickým systémem zajištění. Díky tomuto důmyslnému systému je také velmi snadno složíte, což je dalším ze zásadních požadavků na ideální zahradní stan. Nikdo nestojí o monstrum, s nímž se hodinu marně potýkají čtyři lidé. Výrobci mysleli i na to, aby párty stany vydržely pěknou řádku let. Produkty od firmy BRIMO jsou opatřeny dlouhodobou ochranou proti korozi, vydrží i UV záření a jsou odolné vůči nárazu.

Párty stany jsou vhodné i pro komerční využití

Rozměrnější, odolné modely párty stanů patří k povinné výbavě firem, které chtějí prezentovat svou značku na veletrzích a festivalech, pořadatelů outdoorových jarmarků, festivalů a sportovních klání. Mohou se stát praktickými prodejními stánky, šatnami pro sportovce či účinkující, zastřeší svatby, rauty a firemní akce, lze z nich udělat jídelna i prostory k prezentaci. Patříte-li i vy k řadám profesionálů, prohlédněte si řadu “Exclusive stanek” v katalogu společnosti Brimo, jedná se o stany, které vás budou perfektně reprezentovat.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

1 × two =