Dřevořezba – exotika! Originální ruční výroba

OLYMPUS DIGITAL CAMERANový boom zažívá ručně vyráběná dřevořezba dovezená z Indonézie – dýchne na nás tajuplná minulost, která dodá každému interiéru punc originality. Nelze se tedy divit, že tyto skvostné bytové doplňky se opět drží na výsluní, neboť přírodní materiály jsou velice ceněné pro své vysoce kvalitní ruční opracování a stálou hodnotu. Teak a masiv je využívaný převážně v nábytkářském průmyslu pro svou odolnost a trvanlivost. Teakové dřevo je navíc oblíbené pro svůj elegantní vzhled, a proto se z něho vyrábějí také různé dekorace, kde dominují motivy zvířat, nesmíme opomenout na masky bohů.

Stylové dekorační dřevěné mísy    

Toužíte být in a láká vás vůně exotiky? Pokud ano, tak se vám rozhodně vyplatí zavítat do internetového obchodu beautifulhome.cz, kde různé dřevořezby jako bubínky, sochy, obrazy, vázy, masky, mísy a další nabízejí za skvělé ceny a ve špičkové kvalitě. Váš interiér ozvláštní zejména stylové dekorační dřevěné mísy – fascinující tvary ozdobí každý stůl nebo hluchý kout. Harmonická kombinace s autentickými prvky a materiály domorodých obyvatel je nediskutovatelná. Kouzlo všech dřevořezeb spočívá ve volném intuitivním ladění bez přísných pravidel, což je u dekoračních dřevěných misek patrné na první pohled.

Ozdobné masky a skulptury na podstavci za skvělé ceny!

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOzdobné dřevěné masky, které reprezentují jednotlivé indonéské bohy nebo historické postavy vycházející z hinduistických eposů a skulptury na podstavci se řadí mezi další oblíbené dekorační prvky. Tyto unikátní dílka dodají každému interiéru novou a nenapodobitelnou atmosféru. A pokud toužíte vlastnit opravdu něco netradičního, tak si pořiďte nějakou fascinující skulpturu na podstavci. Výběr je opravdu velký – dřevěný kořen, obličeje, slunce, terč, list a další.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 × 2 =