Užijte si léto při grilování

gril1Letní posezení na zahradě spojené s grilováním – to milujeme. Chutně ugrilované masíčko, vůně hořícího dřevěného uhlí, lahodná šťáva stéká všem po bradě, ovšem to nejde samo, bez kvalitního grilu se žádná zahradní barbecue nevydaří. Je-li je pro vás toto téma aktuální a máte zahradní grily ve svém hledáčku, tak si vás dovolujeme pozvat do zákazníky oblíbeného internetového obchodu oaza.cz. Velký výběr zboží, prima ceny, zázemí kamenného obchodu! Nelze se divit, že tento e-obchod získal ocenění SHOPROKU a stal se finalistou pro rok 2014.

Zahradní grily! Praktický a estetický prvek

Kdo negriluje, není in, proto se líbezné vůně grilovaných pokrmů linou nejen ze zahrady, ale také z teras a balkonů. A jaké zahradní grily výše zmíněný eshop nabízí? Oblíbená klasika – zahradní gril na uhlí, v poslední době je mimořádný zájem i o zahradní plynový gril, nechybí elektrický gril a zahradní gril s udírnou, který vám pokrmy nejen ugriluje, ale také doudí. Elektrické grily ocení především všichni ti, kteří jsou nuceni grilovat na balkónech nebo terasách či v jiných mini prostorech, zde při grilování nevzniká nepříjemný kouř, který obtěžuje sousedy a přilehlé okolí.

Zahradní plynový gril! Garden party může začít

grilZahradní plynový gril je sice o něco dražší než gril na dřevěné uhlí, ale je připraven k okamžitému použití a bez nějakých problémů je možné si dle potřeby regulovat intenzitu záři. Plynové grily mají různé variace. Nejznámější je lávový gril – ohřívání lávových kamenů pomocí hořáků, dále trh nabízí plynový gril s litinovým roštem pokrytý smaltem nebo kombinaci dřevo a ocel, s dvěma nezávislými hořáky a jednou litinovou varnou deskou. Pokud zvolíte plynový lávový gril, tak zde zajisté oceníte skutečnost, že porézní povrch kamenů spolehlivě absorbuje odkapávající tuk, kameny mají samočisticí schopnost a při grilování nevznikají škodliviny.

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eighteen − seven =