Ve strojírenství se používají různé nástroje – zakružovačky i profilovací linka

Ve strojírenském průmyslu se používají různé nástroje, mezi něž nepatří pouze známé CNC stroje. Současný trh je rozmanitý a nabízí nepřeberné množství pomocníků, přičemž za zmínku stojí třeba zakružovačky, vyvážečky dřeva, jednoúčelové stroje, podavače materiálů a podobně. V následujících řádcích vám jednotlivá zařízení představíme podrobněji.

CNC obrábění

V tomto segmentu působí spousta společností poskytujících potřeby pro obrábění a soustružení. Jednou z nich je třeba Company PMX s.r.o., která se chlubí vskutku pestrým portfoliem.

Zakružovačky

Pro ohýbání plechu do rotačních tvarů se používají takzvané zakružovačky profilů a trubek, které se vyrábí zákazníkovi na míru podle jeho požadavků. U tohoto tvářecího stroje si navíc můžete vybrat, jestli má disponovat manuálním, nebo automatizovaným ovládáním.

Vyvážečka dřeva

Práce v lese je poměrně náročná, ovšem naštěstí existují pomocníci, kteří ji usnadňují a urychlují. Pro takové účely je jako stvořená vyvážečka dřeva, jež zefektivňuje proces nakládání a přepravy dřeva a dalších materiálů. S vyvážečkou už nebude odklízení stromů a dřeva takový problém.

Jednoúčelové stroje

Do různých provozů se vyrábí takzvané jednoúčelové stroje. Jak už samotný název napovídá, slouží ke konkrétní práci, a tak mají specifické konstrukční zpracování. Jelikož je stroj sestaven pro určitý účel, tak je práce efektivnější, rychlejší a zároveň i levnější.

Podavače materiálu

Pro přesné podání pásu do nástroje slouží podavače materiálu, přičemž takové podavače dokážou pracovat s materiálem o tloušťce od 0,5 mm do 5 mm. Co se šířky týče, ta může být různá, a to v rozmezí od 5 mm do 800 mm.

Obraťte se tedy na firmu Company PMX s.r.o. a využijte skvělé nástroje, které ve strojírenství najdou vždy uplatnění.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

five × five =