Zahradu jako ze žurnálu nezískáte svépomocí. Obraťte se na zahradního architekta!

Toužíte po nádherné zahradě v romantickém, moderním, anglickém, francouzském nebo orientálním stylu? Pokoušet se o tak velký projekt bez pomoci vyžaduje mnohaleté úsilí, a leckdy se přesto nedoberete kýženého výsledku. Profesionální zahradní architekt vám sen splní mnohem snáze.

Vaše nápady nezmizí, naopak se stanou skutečností

Že vás touha mít všechno po svém dosud odrazovala od možnosti oslovit zahradního architekta? To rozhodně není důvod, proč váhat. Zkušený profesionál zhodnotí vaše přání a reálné možnosti, aby vám mohl navrhnout to nejefektivnější řešení, které by co nejvíce odpovídalo vašim představám. Současně dokáže zohlednit i konkrétní klimatické a půdní podmínky právě na vašem pozemku a jeho vazbu na okolní krajinu. Poté zpracuje projekt a předloží první návrh včetně ručně kreslených studií, fotografií rostlin, které hodlá použít, předpokládaného rozpočtu, případně počítačových vizualizací. V této fázi stále můžete mít připomínky, případně požadovat vypracování zcela nového projektu. Teprve na základě vašeho souhlasu s dalším, finálním návrhem dojde k zahájení zahradnických prací.

Reference a fotogalerie prozradí mnoho

Výběr vhodného zahradního architekta není tak nesnadný, jak by se možná zdálo. Nejlepším měřítkem je volit pouze z léty prověřených společností, na jejichž stránkách je k nahlédnutí dostatečně obsáhlé portfolio již provedených realizací. Z referencí a především fotografií snadno zjistíte, jestli společnost nabízí to, co hledáte, a zda byste s jejím dílem mohli být spokojeni. Začněte třeba na stránkách firmy BENED – zahradní architektura s.r.o., která se opírá o dvacetileté zkušenosti nejen v oblasti rodinných zahrad, ale i krajinných prvků a veřejné zeleně. Po celou tuto dobu se aktivně zajímá o nové technologie, rostliny a styly, které k nám přicházejí ze zahraničí. Sladíte-li s nimi své představy, vykouzlí pro vás zahradu, z níž nebudete chtít odcházet.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eleven − 9 =