Zastřešení bazénu prodlouží koupací sezónu

bazénI když zimní období zdaleka nekončí, začínají se na trhu objevovat plastové bazény, neboť nyní je ideální doba pro jejich pořízení. Prodejci přichází s atraktivními cenami a zajímavými akcemi. A pokud už vám bazén na zahradě stojí, potom byste měli přemýšlet nad zastřešením, s nímž si prodloužíte koupací sezónu. Zatímco ostatní budou čekat na červnové počasí, vy už se budete na přelomu dubna a května koupat.

Současný trh nabízí hned dvě možnosti zastřešení – posuvné a mobilní. Posuvné zastřešení se instaluje nad všechny typy zapuštěných bazénů, kdežto mobilní nachází uplatnění u nadzemních bazénů.

Posuvné zastřešení

První alternativou je posuvný systém, který se instaluje buď souběžně s bazénem, nebo na už vybudovaný bazén. Ve své podstatě se jedná o polykarbonátové desky vyznačující se UV ochranou a perfektními tepelně izolačními vlastnostmi. Tyto desky efektivně využívají solární energii, přičemž udržují pod nimi příjemnou teplotu, i když je venku nižší teplota.

Se zastřešením, které se pyšní vysokou odolností a dlouhou životností, se vám může koupací sezóna o pár měsíců prodloužit. Nyní prodejci poskytují na zastřešení bazénů akce, jež vás rozhodně nezruinují.

Podél bazénu jsou umístěné kolejnice, po nichž se posunuje oblouková konstrukce až ke kraji. V letním období si můžete bazén odkrýt, v chladných dnech ho necháte zakrytý, ale i přesto nepřijdete o zážitky z koupání.

Mobilní zastřešení

Druhou možností je přenosné zastřešení vhodné pro nadzemní bazény. S lehkou konstrukcí se dá snadno a bez problémů manipulovat, a tak ji bez námahy odděláte z bazénu, když ho budete chtít zcela odkrýt.

Jestliže hledáte na zastřešení či plastové bazény akce, potom se podívejte na pestrou nabídku společnosti Bazény Šulc. Na tuzemském trhu působí už dlouhá léta a vždy se snaží svým zákazníkům navrhnout optimální řešení.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eleven + two =