Obývací stěna v dekoru ořech = solidní vzhled

Obývací stěna spolu se sedací soupravou tvoří jádro obývacího pokoje. V obýváku odpočíváme po těžkém pracovním dni nebo se scházíme s přáteli i rodinou. Je-li ve vašem hledáčku obývací stěna ořech, věnujte pozornost nejen designu, ale také funkčnosti. Společenská místnost jako celek, klade nároky na prostor i členění a v první řadě musí dobře vypadat. Neméně důležitá je snadná údržba, komfort a pohodlí. Na výběr máte hotovou obývací stěnu nebo si můžete objednat obývací stěnu na míru, kterou vám navrhnou podle vaší představy a požadavků.

Obývací stěna v dekoru ořech na T-nábytek.cz

Obývací stěna v dekoru ořech na T-nábytek.cz

 

Komponenty – obývací stěna ořech  

Jak již bylo výše zmíněno, trh nabízí obývací stěny ořech sestavené nebo lze vybírat z jednotlivých komponentů, které využijete, a budou se hodit do vašeho obývacího pokoje. K dispozici máte televizní stolek, jednodvéřové nebo dvoudveřové skleněné skříně s bodovým osvětlením, nízkou nebo vysokou zásuvkovou komodu, nechybí závěsná či rohová skříňka a to otevřená nebo zavřená, popřípadě skříň a regálový systém. Nebojte se zrcadel v obývacím pokoji! Dodají každé společenské místnosti punc originality. Zadní strana zrcadel skříní se z důvodu bezpečnosti podlepuje fólii. To ocení dámy, které se před odchodem do práce rády na sebe podívají.

Obývací stěna ořech – design skel

Skla jsou vkládaná do prostor obývací stěny. Skleněné vitríny se stále využívají pro uložení sklenic, knih apod. Trh nabízí tyto různé druhy skla na dvířka skříní – transparentní, matné, neprůhledné či barvené. Výběr design skel –  tónované sklo (bílé, čiré, šedé, bronz, modré, zelené, atd.), lacobel sklo (bílé, béžové, stříbrné, černé, atd.), lacomat sklo (bílé, šedé, modré atd.). K dotvoření příjemné atmosféry nezapomínáme na detaily v podobě dalších bytových doplňků: závěsy či záclony, pěkné polštáře, tapety a koberec.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 × one =