3 bytové doplňky, které dokonale oživí váš interiér, které to jsou?

Přemýšlíte, jak ozvláštnit váš interiér, který už dlouho vypadá stejně? V současné době je důležité, cítit se v domácím prostředí dobře a umět si ho zútulnit i bez velkých finančních nákladů. Pokud toužíte po renovaci obývacího pokoje bez velké finanční zátěže, zaměřte se na 3 základní bytové doplňky, které oživí váš interiér a zaženou nudu a stereotyp. Které to jsou a podle čeho vybírat?

Fotografie: bytové doplňky oživí váš interiér

Závěsy a záclony upoutají na první pohled

Ať už bydlíte v bytě či v rodinném domě, dominantou každé místnosti jsou okna. Proto vybrat vhodné závěsy a záclony rozhodně není radno zanedbat. V první řadě je důležité si rozmyslet koncept celé místnosti i s dalšími doplňky a následně barvu, potisk, materiál a délku závěsů. Při výběru by se mělo přihlížet k umístění okna, zda je na slunné straně a potřebuje zatemnit, nebo naopak. Dále by se mělo vzít v potaz rozložení dalších doplňků v blízkosti okna nebo na něm. Od toho se bude odvíjet délka záclony či závěsů i materiál.

Povlečení z mikrovlákna vás pohladí i zahřeje

Při renovaci ložnice je velmi podstatný výběr ložního povlečení. Pokud hledáte jemnost, měkkost, a navíc nemačkavý materiál, pak zvolte povlečení z mikrovlákna, které je na výběr v nejrůznějších barevných odstínech a variantách. Navíc povlečení, potahy na polštářky a přehozy z mikrovlákna jsou jedním z nejvhodnějších materiálů pro alergiky.

Textilie z mikrovláken mají vysoké absorpční schopnosti. Vstřebají až 7xtolik tekutin, kolik váží a schnou 3x rychleji než například bavlna či jiná vlákna. Povlečení z mikrovlákna nejen oživí vaší ložnici, ale především zkvalitní váš spánek a v zimě zahřeje a v létě naopak ochladí.

Moderní koberce zpříjemní bydlení a navodí útulnou atmosféru

Koberec je poslední ze tří bytových doplňků, kterým rozhodně upoutáte pozornost na první pohled. Pokud místnost chcete opticky zvětšit zvolte světlé odstíny. Pokud naopak zmenšit, pak tmavé odstíny koberce. Moderní koberce s různými barevnými vzory nebo obrazci dodají interiéru šmrnc. Výběr koberce je ovlivněn nejen typem pokoje, ale také je nutné zvážit zatížení koberce a jak náročná bude následná údržba koberce.

Pokud chcete změnu interiéru, která bude finančně přijatelná, bez stavebních úprav a na první pohled zřetelná, zkuste změnit tyto 3 základní bytové doplňky, které rozhodně zaženou stereotyp a dodají vašemu interiéru nový vzhled a šmrnc.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

20 − 17 =