Balení a kompletaci zboží svěřte do rukou profesionálů

V současné době zažívá ekonomika jako taková obrovský rozkvět. Zakázky se jenom hrnou. Otevírají se další obchodní příležitosti. Pokud hledáte specialistu na balení, etiketování, případně kompletaci výrobků, nabízí se vám hned několik společností, ovšem ne všechny jsou spolehlivé, férové a dochvilné. Odborníkem, jenž vám podá pomocnou ruku v oblasti balení a kompletace zboží, je společnost PROBAL KLADNO, která se už poměrně dlouhá léta zaměřuje na polepování, zavařování, foliování a podobně. Seznam služeb je však mnohem delší.

Co všechno PROBAL KLADNO nabízí?

Portfolio služeb je vskutku široké. Společnost PROBAL KLADNO zvládne zatavit výrobky do tepelně smrštitelné fólie, zajistí polepování a etiketování obalů zboží, ale také se chopí balení a kompletace jakéhokoliv druhů výrobků. Specialista používá při své práci moderní techniku, kterou ovládají zkušení a proškolení zaměstnanci. O kvalitu výsledné práce se zasloužil náročný systém řízení kvality, v rámci něhož se provádí vstupní, průběžná a výstupní kontrola.

Jako jedna z mála společností nabízí PROBAL KLADNO balení formou skinování, což je ekonomicky příznivá varianta beroucí ohled na životní prostředí. Obrovskou výhodou je, že skinované balení není nutné doplňovat nákladnou a složitou úpravou etiketami. Přidanou hodnotou je navíc líbivý design balení.

PROBAL KLADNO získal statut chráněné dílny

V neposlední řadě vás potěší, že PROBAL KLADNO zaměstnává na 60 % pracovníků se zdravotním postižením, a tím si zasloužil statut chráněné dílny. Nadchne vás také možnost využít reklamních služeb, neboť přímo PROBAL KLADNO spolupracuje s reklamní agenturou, a tak vám společně dokážou navrhnout realizaci výrobku a související reklamní kampaně. Budete tak mít všechny služby balení a kompletace zboží pod jednou střechou. Více informací najdete na webových stránkách společnosti.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

one × 1 =