Fotografie: bublinková folie

Bublinková fólie: Jak s ní zefektivníte své podnikání?

Zabýváte se přepravou křehkého zboží a hledáte vysoce kvalitní materiál pro jeho ochranu před poškozením během přepravy? Bublinková folie je ideálním řešením. Její vlastnosti z ní činí dokonalý obalový materiál, který ochrání zboží při transportu a nenavýší cenu. Vaše výrobky tak doputují k zákazníkovi bez jediného škrábnutí a vy se tak vyhnete zbytečným reklamacím.

K čemu je bublinková fólie?

Bublinková fólie je obalový materiál, který má chránit především křehké předměty. Ovšem v dnešní době, kdy přepravní společnosti leckdy bohužel velmi nevybíravě manipulují se zásilkami, je dobré ochránit i bytelnější zboží. Výhodou této fólie je skutečnost, že se dokonale přizpůsobí jakémukoliv tvaru zboží. Nejde pouze o vnější pokrytí, bublinková fólie se dá zmáčknout a skvěle poslouží i jako výplň a vnitřní ochrana. Předmět díky tomu bude skutečně zabezpečen ze všech stran. Navíc má nízkou hmotnost, takže šetří náklady za poštovné. Tento výplňový materiál chrání zboží nejen proti rozbití, ale i proti poškrábání.

Obálka s bublinkovou fólií – výběr

Jestli tedy posíláte předměty, které jsou citlivé na poškrábání nebo křehké věci, pak je tato fólie ideálním a nejlevnějším řešením. Můžete si ji pořídit v mnoha podobách. Jestli potřebujete chránit větší věci, pořiďte si fólii v roli. Na střední a drobné křehké předměty je ideální perforovaná fólie, která je ve speciální přepravní krabici. Také se vyrábí bublinkové sáčky se samolepicím uzávěrem. Na těžké předměty aplikujte fólie s velkými bublinkami. A víte, že existují i antistatické fólie? Ty se hodí především pro ochranu elektroniky vůči otřesům, ale i vůči statickému náboji. Pokud máte menší předmět, třeba knihu, která potřebuje spíš střední ochranu, je ideální obálka s bublinkovou fólií. Pro více produktů mrkněte na Rajapack.cz.