Fotografie: stěhování strojů

Čeká vás přesun strojního zařízení? Není potřeba se ničeho obávat

V životech mnoha majitelů technologicky zaměřených firem přijde okamžik, kdy potřebují řešit nákup, prodej nebo přestěhování velkého stroje. V daných situacích je nutné vsadit na adekvátní péči, vybavení i přístup, tudíž přichází na scénu profesionálové. Jak na to?

Nebojte se změny

Podnikání v technologickém odvětví je velmi dynamickou záležitostí, přičemž se musíte neustále přizpůsobovat rostoucí konkurenci, legislativním změnám, současné ekonomické situaci a dalším vnějším vlivům. Někdy zkrátka nastane čas na přesun do nových prostor, prodej nevýdělečných zařízení, nákup modernějšího vybavení nebo například rozšíření firmy o další pobočku.

Ať tak, či onak, v daných chvílích přichází na scénu stěhování strojů. Výrazně doporučujeme najmout opravdové experty, kteří si vybudovali mezi zákazníky své jméno. Přece jen se chystáte manipulovat s majetkem za desítky milionů korun. Na koho vsadit, abyste byli v naprostém bezpečí?

Nejen převoz

Vždy chtějte o něco více než pouhý přesun strojního zařízení. Klíčem ke spokojenosti je totiž komplexní péče se vším všudy. Dobrým příkladem jde třeba známá společnost AIS EURELO, jež vám zajistí sebesložitější multidisciplinární projekty.

Počátkem spolupráce je nezávazná úvodní konzultace zdarma a následná návštěva projektového manažera ve vašich prostorech. Ten jasně identifikuje potřebné kroky, pracovní postup a informuje vás o veškerých detailech. Poté se dočkáte naložení strojů, jejich převozu, přípravy podlahy v nové hale, instalace a finální zkoušky funkčnosti. Díky zmíněné péči bude celý složitý proces hotový raz dva.

Jestli vás momentálně čeká stěhování, navštivte internetové stránky pod výše vloženými odkazy, načerpejte inspiraci a použijte některý z uvedených kontaktů.