Dílenský vozík je nenahraditelný pomocník v každé dílně

Domácí kutilové, zpozorněte. Pravděpodobně se snažíte ve své dílně udržet co největší pořádek, ovšem je to velice těžké, pokud nemáte dostatek úložného prostoru. Dominujícím prvkem je bezpochyby ponk, na kterém budete provádět veškerou práci. Občas se však stane, že se potřebujete s nářadím přesunovat po dílně, přičemž v takovém případě vám nesmí po ruce chybět dílenský vozík.

Stejně jako pracovní stůl, dílenské skříně, tak i dílenské vozíky by měly být vyrobeny z vysoce kvalitního a bytelného materiálu, protože se budou používat v poměrně náročných podmínkách. Přece jen těžkou vrtačku nemůžete uschovat do ledajaké zásuvky.

Co byste si měli u dílenského nábytku zkontrolovat?

Vybavení do dílny by mělo být vyrobeno z odolného plechu. U dílenského vozíku se zaměřte navíc na kolečka, která by měla být dostatečně pevná, aby zvládla větší zátěž, neboť nářadí není zrovna nejlehčí záležitost. Ještě navíc by měla kolečka zvládnout i nerovný terén, protože v ne každé dílně je rovná podlaha.

Bezpečnost až na prvním místě

Přestože si říkáte, že dílenský vozík budete používat pouze doma, nikoliv k nějakým profesionálním úkonům, neměli byste podceňovat jeho bezpečnost. Z tohoto důvodu by měl být opatřen madly pro lepší manipulaci s ním. Pomyslnou třešničkou na dortu je otočná brzda pro okamžité zabrzdění, aby vám vozík nečekaně neujel pryč. U zásuvek zase nechybí pojistka proti vysunutí.

Kde koupit dílenský vozík?

I když v této specifické oblasti působí spousta prodejců, ne každý dokáže nabídnout kvalitu a přijatelnou cenu. Jedním z předních dodavatelů dílenského vybavení je společnost POLAK CZ, která se pyšní bohatým produktovým portfoliem. V nabídce najdete nejen dílenské vozíky v různém provedení, ale také dílenské skříně, pracovní ponky a další sortiment.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

three + twelve =