Domy na klíč – postavíme kvalitně jako „ pro sebe“

15708-slider-dum-na-klic-11-211-metru-5-2-garaz-zdene-domy-na-klic-drevostavby-na-klic-1 (1)Naše firma – Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o.  Praha, vám nabízí nový projekt v oblasti výstavby rodinných domů. Program domy na klíč, vám dopomůže reali-zovat váš životní sen o štěstím naplněném rodinném domu s jistotou nenarušené finanční stability. Specializace projektu je na obydlí – švýcarské  zděné domy na klíč, kanadské dřevostavby na klíč, švýcarské  zděné hrubé stavby, kanadské hrubé dřevostavby. V této branži jsme obdrželi a disponujeme britskými, kanadskými a švýcarskými certifikacemi, jejichž předmětem je kvalita výstavby, nízko-energetický provoz, termická izolace a projektové řízení výstavby včetně ošetření rizik v průběhu výstavby  a navíc jsme jako jediní držiteli prestižní kanadské certifikace  SOLID WOOD CONSTRUCTION.

Zděné domy – kvalita snoubící se s tradicí

Stavíme výsadně z materiálů, na než je dávána desítky let garance spolu s velmi kvalitní technologií. Zděné domy vyzdíváme s kvalitní pálené nízko-energetické cihly Porotherm, izolujeme kvalitními izolačními materiály, střechu pokrýváme  pravou pálenou střešní taškou Tondach s certifikační zárukou 33 let a 10 let na konstrukční a nosný systém domu a pojištěnou záruku 5 let all inclusive. Ve standartu výstavby je na zasklívání velkých ploch izolační trojsklo.

Dřevostavby na  klíč – napohled s fasádou jako zděný, cenově nižší

V nabídce stavěných domů, na našem portále, obrázky novostaveb jsou ve dvou cenových relacích a to pro zděné domy pálenými nízko-energetickými cihlami Porotherm nebo dřevostavby na klíč z kvalitního certifikovaného dřeva. Z žabí perspektivy i v půdorysu jsou domy stejné, investiční náklad je u dřevostaveb nižší – z důvodu jiné technologie a časové a materiálové náročnosti, tzv.kamenné domy vždy byly u nás i za oceánem v ceně. Můžeme se prezentovat jako jediní držitelé prestižní kanadské certifikace SOLID WOOD CONSTRUCTION.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

13 + eight =