Dopřejte si saunování kdykoliv v pohodlí domova, s domácí přenosnou infrasaunou to je snadné!

sauna-infracervena-prenosna-tw-ps04Venku vládne zima a při delší procházce mráz přímo zalézá pod kůži. Také byste si poté nejraději pořádně prohřáli své tělo? Sauna je tím nejlepším prostředkem. Zahřeje a navíc má prokazatelné pozitivní účinky na zdraví. Nechce se vám chodit někam do wellness centra a nechat se omezovat jeho otevírací dobou? Raději byste si dopřáli saunování v pohodlí a soukromí svého domova? S přenosnou infračervenou saunou JETT to není žádný problém.

Pravidelné saunování prospívá celému tělu

Saunování je skvělým způsobem, jak prohřát ztuhlé tělo v chladných dnech. Odpočinete si, zrelaxujete mysl a dobře se naladíte. Sauna ale také pomáhá v mnoha směrech upevnit zdraví a krásu. Posiluje totiž imunitní systém, kardiovaskulární systém, snižuje bolest kloubů a svalů, podporuje detoxikaci těla, zlepšuje stav pokožky, zbavuje stresu a napětí a také pomáhá s hubnutím, protože teplo urychluje metabolizmus a tím i spalování tuků.

Přenosná infrasauna JETT pro komfortní použití v pohodlí domova

Mít vlastní domácí saunu je lákavé, ale pořídit si tu klasickou dřevěnou znamená poměrně vysokou finanční investici. Nehledě na to, že třeba v malém bytě je to prakticky nemyslitelné kvůli nedostatku prostoru. Domácí přenosná sauna JETT ale stálé místo nepotřebuje. Stačí ji během chvilky jednoduše rozložit, posadit se na židli a dát si ji přes sebe. Na přehledném ovladači si nastavíte požadované parametry vyhřívání a pak už jen relaxujete. Po použití ji otřete vnitřek sauny hadříkem, složíte ji a uklidíte třeba do skříně nebo pod postel. Vše je snadné, rychlé, bezpečné a komfortní. Sauna navíc není drahá v porovnání s tím, kolik byste zaplatili vy a členové vaší rodiny při pravidelných návštěvách veřejné sauny.

Vánoce se blíží, tak proč neudělat radost sobě i celé rodině? Díky pravidelnému používání infrasauny JETT se budete všichni cítit lépe.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

7 − 2 =