„Zelená je tráva“ i v zimě, zabodujte stolním fotbálkem! Jaký vybrat?

Přes zimu si na hřišti fotbalisté moc zábavy neužijí, proto smutní a chřadnou. Máte doma fanouška zelené trávy, kulatého míče a výkřiku gól? Přemýšlíte, jak zkombinovat jeho vášeň s vánočním dárkem a udělat mu maximální radost, aby alespoň na chvilku přestal počítat dny do příchodu jara? Neutrácejte tisíce za „zbytečnosti“, jako jsou dres, nové ponožky, tréninková souprava apod. Myslete na zábavu, která k fotbalu patří…

Stolní fotbal jako dárek číslo 1

Když už jednou máte rádi fotbal, milujete ho v jakékoliv podobě. To jest na vlastní kůži při zápase, zprostředkovaně v televizi i v podobě hry. Co by si fanda fotbalu přál? Pravděpodobně bude jeho snem se jít podívat na prestižní zápas finále Ligy mistrů UEFA 2017. Jenže tento sen splníte těžko. Cena za jeden lístek se pohybuje v astronomické výši okolo 40 000 Kč, a navíc už je skoro vyprodáno. Dárek, který zaručeně potěší, nabídne zábavu na dlouhé hodiny a dá šanci si užít napínavý zápas každý den, je mnohem levnější. Je to hra stolní fotbal. Bude fungovat alespoň jako drobná kompenzace za zelené hřiště.

stolni-fotbal

Stolní fotbálek v několika podobách

Stolní fotbálky existují v různých provedeních. Liší se od sebe velikostí. Princip hry je vždy stejný. Jsou potřeba mrštné ruce, které otáčí tyčemi s pevně zabudovanými figurkami hráčů. Vítězí ten, kdo dříve desetkrát překoná soupeřova brankáře. V prodeji je i speciální mini fotbálek pro dvě osoby o rozměrech 51 × 31 × 8 cm. Stačí ho položit na stůl a zápas může začít. Větší prostor pro hru nabízí Stolní fotbálek BELFAST. Má rozměry 121 × 101 × 79 cm a je určen pro 4 hráče. Potěší už na pohled, kombinace černého podstavce a světlého dřeva korpusu hracího pole vypadá fantasticky a hodí se do každého interiéru. Samotnou hru zpříjemní neklouzavé rukojeti. Je velkou výhodou, že se dá lehce složit. Nezabere zbytečně moc místa. Prohlédněte si další špičkové stolní fotbálky. Cena se drží nízko, garance nejlepšího vánočního dárku zaručena!

idmag

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

one × three =