Finská sauna na míru? Žádný problém

Saunování je zdravé, o tom není pochyb. Prospívá tělu i duchu. Pleti, kardiovaskulárnímu systému i horním cestám dýchacím. Napomáhá hubnutí a funguje i jako skvělá prevence nachlazení. Není to už hodně důvodů pořídit si saunu přímo domů?

Fotografie: finské sauny

Saunování ve veřejných provozovnách už totiž téměř končí v propadlišti dějin. Zkrátka ubývá lidí, kteří jsou ochotni potit se se skupinkou neznámých lidí, což je v podstatě činnost, která se obvzláště na pozadí současné koronavirové pandemie v podstatě rovná hazardu se zdravím, ne-li s vlastním životem. Nehledě na skutečnost, že veřejné sauny jsou stále zavřené. Další důvod pořídit si saunu domácí, nemyslíte?

Poťte se ve vlastním

Domácí sauny si zkrátka nacházejí stále více příznivců. A není se ani čemu divit. Saunování ve vlastní sauně je stejné jako plavání ve vlastním bazénu a cvičení na vlastním rotopedu. Nikam nemusíte dojíždět a saunujete si, plavete si a cvičíte, kdy se vám zlíbí.

Domácí saunování? Skvělá volba!

Obrovskou výhodou je, že domácí sauny už nejsou doménou horních deseti tisíc. Jejich finanční dostupnost, snadná montáž a malé nároky na prostor umožňují domácí infrasaunu postavit i v obýváku paneláku. Pokud však obýváte rodinný dům, doporučujeme si něco připlatit a investovat do venkovní sauny. Na jejich výrobu se specializuje například společnost Sauny DYNTAR. Tato ryze česká společnost z Českého ráje sauny vyrábí již od roku 1991. Jedná se o finské sauny té nejvyšší kvality, které zrevitalizují vaši tělo i mysl. Přirozeně posílí vaši imunitu a celkově vás nabijí energií.

Na pohled dokonalé

Důvodů proč si však pořídit saunu od firmy DYNTAR, je mnohem víc. Společnost vám v první řadě vyrobí saunu na míru. Saunu, která sedne do každého prostoru, venkovního i vnitřního. Saunu, která se navíc stane skvělým doplňkem vašeho interiéru. Společnost totiž spolupracuje s předními saunovými designéry, jejichž sauny jsou nejenom z estetického hlediska dokonalé. Špičkově vyškolení jsou však i ostatní zaměstnanci firmy, kteří tak jsou zárukou, že vaše venkovní sauna bude bez jediné chybičky i po technické stránce.

Nechte si vypracovat 3D vizualizaci

Nejste si jisti, jak sauna bude ve vašem prostoru vypadat? Nevadí, s rozhodováním vám pomůže 3D vizualizace návrhu. Bude-li se vám zamlouvat, do osmi týdnů se ve své sauně budete moci potit. Tak dlouho totiž výroba sauny trvá. Namontována však bude během jednoho dne. A bez obav se budete saunovat plných sedm let! Tak dlouhou na saunu výrobce poskytuje záruku, jejíž součástí je expresní záruční servis.

Co dále můžete od své sauny očekávat?

V první řadě bezpečné saunování, a to přímo dle vyhlášky č.238/2011 MZČR. Sauny DYNTAR jsou například vybaveny nadčasovým a maximálně bezpečným magnetickým uzavíráním dveří. Nechybí jim ale ani vlastní cirkulační systém zaručující rovnoměrné vyhřátí saunové kabiny, které prodlužuje životnost topných spirál. Zkrátka se jedná o po všech stránkách špičkový produkt, jenž na trhu nemá konkurenci. Ne nadarmo se firma DYNTAR ocitla na prestižním třetím místě v soutěží Vodafone firma roku 2016 Královehradeckého kraje. Tak neváhejte! Saunování skutečně prospívá zdraví!

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nineteen − twelve =