Hledáte ideální pražské bydlení? Nastěhujte se do nových bytů na Smíchově

Pražský Smíchov je dnes jednou z nejvyhledávanějších lokalit pro bydlení. Dostupné však bývají spíše starší revitalizované byty. Pokud však chcete bydlet v novém, máte nyní možnost. Pořiďte si byt v komorním solitérním projektu Vila Hřebenka.

Nové byty Smíchov vyrostly na pražských Hřebenkách, které patří mezi unikátní pražské vilové čtvrtě. Jsou součástí pražského Smíchova, s perfektní dostupností na pražské Staré Město i na Prahu 1, přesto však již mimo jakýkoliv turistický ruch. Smíchov je navíc skvěle připraven pro bydlení i díky blízkosti obchodního centra Nový Smíchov a velkému množství kaváren, restaurací a dalších služeb. Druhou možností je obchodní centrum na Vipichu. Poblíž najdete mnoho možností pro odpočinek. Blízký Petřín láká k procházkám, na in-line brusle si lze vyrazit do Greyhound Parku Motol i na Ladronku. Zde si rovněž zaběháte, či si užijete kolo. A to je jenom několik málo možností z mnoha.

Smíchov je rovněž ideální bydlení pro rodiny s dětmi

Nejen díky výše jmenovaným možnostem sportovního vyžití, ale i díky snadné dostupnosti do školek a škol, a to vlastně kamkoliv po Praze. Blízkost metra i dostupnost celé řady linek MHD vás dělá stoprocentně mobilními i bez toho, abyste museli denně fungovat jako „mama taxi“ či „tata taxi“.

Krásné byty na skvělém místě

Nové byty v Praze 5 nabízí 2+kk až 4+kk řešení. Byty jsou s balkonem, nebo s velkou terasou. Pořád je třeba k dispozici byt s terasou o rozloze až 246 m2. Byty mají velice prakticky řešené dispozice. U velkých najdete rovnou dvě koupelny. Všechny mají propojený kuchyňský, jídelní a obývací prostor – což je dnes žádaným standardem. K dispozici je garážové stání. Pro větší bytové jednotky dvě.

Vila Hřebenka je ideální bydlení pro každého, kdo hledá luxusní čtvrt v centru Prahy, přitom mimo turistický ruch. Současně pro každého, kdo nechce investovat peníze ani čas do bydlení ve vile a preferuje pohodlné bydlení v novostavbě kvalitního komorního bytového komplexu.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

5 × 2 =