I váš dům si zaslouží stylové stínění

Léto se pomalu blíží a sluníčko je stále silnější. Jeho paprsky jsou pro prokřehlé tělo po zimě velmi příjemné, nicméně postupem času bude horko sílit. I proto se vyplatí pořídit pro váš dům spolehlivé stínění. Na výběr je dnes hned několik různých druhů. Právě na ně se soustředíme podrobněji v následujících řádcích. Každé stínění má svá pro a proti, konečná volba se odvíjí pochopitelně i od celkové ceny a kvality.

Vnitřní horizontální žaluzie

Asi nejčastěji se pro zamezení vstupu slunečních paprsků a horka využívají horizontální žaluzie. Jejich hlavní předností je poměr mezi cenou a kvalitou provedení. Sehnat se dají velmi výhodně a z pohledu nepropustnosti světla a tepla se na ně můžeme bez problémů spolehnout. Výborné jsou i z pohledu jednoduché instalace. Technikovi zabere tato činnost minimum času. Jejich údržba také není nijak náročná. Stačí je čas od času vysát, případně utřít navlhčeným hadříkem a máte vyhráno. Vzhledově nezklamou. K dispozici je spousta nejrůznějších odstínů, jež sladíte s okolními stěnami a nábytkem.

Látkové rolety

Hodláte vašemu interiéru dodat skutečný punc originality? Pak se vyplatí vsadit na látkové rolety. Jejich vzhled je unikátní a dokážou zaujmout již na první pohled. Látkové stínění nabízí spousty zajímavých vzorů. Barevné kombinace jsou poutavé. Ovládání rolet také není složité. Řeší se manuálně i motoricky. A údržba? Nic náročného. Volit lze z látkového stínění jak klasické roletky, tak i plisé anebo japonské stěny. Záleží na konkrétním interiéru a vkusu jeho majitele.

Vyberte si u specialisty na stínící techniku

Ať už vybíráte rolety, žaluzie anebo jakékoli jiné stínění, podívejte se do nabídky společnosti Climax. Ta nabízí spousty variací, z nichž určitě zvolíte takové, jež budou vašemu interiéru slušet. Mimo jiné si budete moci vybrat i markýzy, venkovní rolety a sítě proti hmyzu.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

18 + five =