Inspirace pro restauraci i kavárnu – designové židle, stoly a křesla!

Provozovatel či majitel kavárny, který má všech pět pod čepicí, moc dobře ví, že příjemně vybavený podnik působí na zákazníky pozitivně. Do uklizené a moderně vybavené restaurace se lidé jen pohrnou. Klíčem k úspěchu jsou nejen židle, na kterých se pohodlně sedí, ale také dostatečně velké stoly, u nichž se nemusí host omezovat v pohybu.

Myslete na každičký detail

Ne všichni mají prostorovou představivost a smysl pro praktický styl, a proto se mohou inspirovat na www.dublino.cz. Pestrá paleta nábytku do restaurací, kaváren, pohostinství, bister, pizzerií anebo jídelen uchvátí i nejnáročnějšího hoteliéra. Zaměřte se na židle do restaurace, na kterých se dobře sedí. Poté se sami rozhodnete, zda se do vašeho podniku hodí vintage, industriální, retro či moderní židle. Provence nábytek sedne do romantické kavárny a industriální židle do luxusního hotelu. Modely ze dřeva, čalouněné a plastové padnou jako ulité do cukráren, bister, fast-foodů, vináren a hotelů. Kombinujte klasické a barové židle s praktickými a přitom designovými stoly. Jen tak bude interiér dokonalý a přitáhne svou propracovaností hosty.

Moderní, či starožitné?

Říkáte si, co právě frčí? Záleží na duchu podniku. Restaurace v centru města si zaslouží moderní kabátek. Čalouněné židle a křesílka pro páry, lavicový set pro rodinné večeře a posezení s přáteli nesmí scházet. To vše v designu dřeva a koženky. V poslední době jsou moderní kombinace přírodních barev, černé a šedé. Vybrat stylový nábytek do restaurace není snadné, ale hravé, barevné a dřevěné židle do pizzerie či bistra prostě patří. V tomto případě platí, že v jednoduchosti je krása.

Fotografie z Andiamo — PRAHA

Dopřejte svému podniku slušivý vzhled, který jde ruku v ruce s rytmem posledních trendů hotelového a restauračního nábytku. Lavicové systémy, židle, stoly, konferenční nábytek, postele do hotelů, svítidla, lampy i venkovní vybavení na jednom místě.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

5 + six =