Inspirace pro vaše bydlení – květináč a svítidlo v jednom

Máte rádi zajímavé vychytávky, které zpestří vaše bydlení a udělají ho nesmírně originálním? Tak právě teď zbystřete pozornost. Představíme vám zajímavé svítidlo, které spojuje zdroj světla společně s květináčem do jednoho zajímavého interiérového doplňku.

Mnohé ženy preferují inspirace, které jim poskytne jejich dámský magazín, ale často nevěnují pozornost tím designovým. V nich se z času na čas zjeví opravdu zajímavý nápad, který stojí za pozornost. Jím je i lustr s názvem Babylon navržen v dílně amerického designéra se jménem Ryan Taylor. Ten se rozhodl, že do domácnosti potřebuje přinést zelený prvek v podobě květin a osadit ho na místo, kde dokonale vynikne, ale obyvatelům nebude absolutně překážet. Proto spojil květináč s lustrem, z čehož vyšel interiérový doplněk vzbuzující pozornost.

Jak vypadá lustr Babylon a co v něm pěstovat?

Samotný lustr se na první pohled zdá jako úplně obyčejný. Tvoří ho jen univerzální kruhové stínidlo bílé barvy a uprostřed zdroj světla v podobě běžné žárovky. Velké divy, které z něj dělají unikátní doplněk, se stanou, až když stínítko s 4 cm vysokým okrajem naplníte substrátem a vysadíte do něj květiny. Vhodné jsou zejména nižší rostoucí druhy a z důvodu charakteristického umístění hlavně sukulenty. Případně můžete vsadit na sezónní rostlinky, jaké v průběhu roku v svítidle několikrát vyměníte. Toto svítidlo je určeno zejména pro lidi, který mají osobitý styl života a preferují opravdu unikátní věci.

Průměr svítidla je 40 cm, a proto vám zajistí opravdu velkou pěstitelskou plochu. Inspirací pro vaše bydlení může být například umístění svítidla Babylon do kuchyně, kde do něj vysadíte například svou kuchyňskou zahrádku bylinek.

Zajímají vás i další inspirace, které zužitkujete i ve vaší domácnosti. Navštivte magazín o bydlení inByvanie.sk, kde je na vás čeká hned několik.

Foto: Kickstarter.com

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 + 15 =