Velká a pevná prsa? Cest k úspěchu existuje více

Velká a pevná prsa? Cest k úspěchu existuje více…

Nejste spokojeny s velikostí svých ňader? Hledáte účinné cvičení a další techniky, které by růst vašich předností opět nastartovaly? Máme pro vás pár jednoduchých tipů pro začátek.

 

Posilováním k pevným a krásným ňadrům

 

Pravidelné návštěvy posilovny tvarují a zvětšují tělní muskulaturu. A pokud budete cíleně posilovat právě svaly v oblasti hrudníku, dočkáte se časem skvělých výsledků i v této oblasti. Postup je ideální zejména pro ženy, jejichž prsa utrpěla třeba v důsledku rychlého zhubnutí, porodu nebo kojení. Ale nevyplácí se posilovat pouze jednu tělesnou partii, a ty ostatní nechávat ladem. Mohli byste si přivodit třeba nepříjemní problémy se zády. Komplexní protažení je doporučeno alespoň jednou nebo dvakrát do týdne. Skvěle vám s tím může pomoci třeba Fitness Contours pro ženy.

 

Prášky pro zvětšení poprsí vyžadují trpělivost

 

Pokud si pohráváte s myšlenkou nákupu přírodních doplňků stravy pro zvětšení poprsí, měly byste vědět, že rozhodně nejde o zázračný prostředek, který vám pomůže k vysněným plným tvarům za pár dní.
Volně prodejné prášky pro zvětšení poprsí dodávají ženskému organismu rostlinné fytoestrogeny, které se velmi podobají ženskému hormonu estrogenu, zodpovědnému právě za správný vývoj tzv. sekundárních pohlavních znaků, mezi které ňadra patří. Fytoestrogeny podpoří tělo při zvýšené produkci estrogenu, díky němu se prsa nalijí a postupně i trochu zvětší. Více než jednu nebo dvě velikosti ale nečekejte.

 

Chcete rychlé výsledky? Kombinujte jednotlivé postupy

 

Nejlepším receptem na úspěch je bezpochyby kombinace cvičení a užívání kvalitních přírodních přípravků. Efekt je dobré ještě podpořit dobrou spánkovou hygienou a vyváženou stravou, která dodá organismu vše potřebné. Všechny potřebné informace najdete v maximálně podrobném článku Ultimátní návod na zvětšení poprsí.

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

thirteen + six =