Jste nuceni manipulovat s těžkými břemeny? Pronajměte si minijeřáb!

Možnosti využití minijeřábů jsou opravdu bohaté. Využijete je při stavbách i rekonstrukcích. Na zahradách, staveništích i ve výrobních halách. A nejenom tam!

Fotografie: půjčovna minijeřábů

Minijeřáb nachází své uplatnění při stavbě rodinného domu i jeho rekonstrukci. Skvělým pomocníkem je třeba při zasklívání oken, a to i v obtížném bahnitém terénu. Zakryje však i potrubní šachty a nápomocen může být i při betonáži sloupů.

Usazování bazénu, kamenů i stromů

Jako po másle však s minijeřábem bude probíhat i pokládka panelů a usazování bazénu. Stejně tak i kamenů a stromů. Obecně je skvělým parťákem při přemísťování těžkých břemen, jmenovat můžeme například obelisky, které se stávají stále více vyhledávaným prvkem zahradní architektury.

Montáže a demontáže potrubí

Minijeřáby jsou však často vyhledávané i při montážích a demontážích potrubí, jeřábových drážek, sloupů, ocelových konstrukcí a střešních lamel, vestavbových ocelových konstrukcí a výměníkových stanic.

Koupě, nebo pronájem?

V případě častého využívání minijeřábu je ně místě zvážení jeho koupě. Pokud ovšem tuto techniku využijete jen jednorázově či jednou za čas, výhodněji vás samozřejmě vyjde její pronájem. Minijeřáby, ale i další zdvihací a zvedací techniku, jako jsou teleskopické, stavební a mobilní jeřáby stejně jako jeřáby na přívěs, najdete například v portfoliu společnosti Boels Rental.

Malý, větší či největší?

V nabídce najdete minijeřáby třech velikostí – vysoké 8,5, 9,5 a 13,5 metrů. Nejmenší minijeřáb (8,5 metrů) je například vhodný pro práce v malých prostorech, třeba rodinné domy nebo zahrady. Tyto jeřáby velmi dobře pracují v těžce dostupných místech, jako jsou rohy či úzké haly. Nejste-li limitováni prostorem, je na místě uvažovat o minijeřábu větším.

Usnadněte si práci

Půjčovna minijeřábů Boels nabízí i pronájem pracovních plošin, stavebních výtahů, strojů na opracování betonu a techniky pro práci na železnici. V nabídce však najdete i různé druhy oplocení, přenosné kuchyně atd. A k tomu působí po celé České republice. Pobočku zkrátka najdete v každém kraji. Tak neváhejte a usnadněte si práci.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

18 − 14 =