Kvalitně zpracovaná projektová dokumentace je pravým základem budovy

projektChystáte se ke stavbě a poohlížíte se po někom, kdo by vám k ní vypracoval kvalitní projektovou dokumentaci? Měli byste rozhodně hledat někoho, kdo se může opřít o dostatek kladných referencí a disponuje i odpovídajícím množstvím zkušeností. Tyto předpoklady bezesporu splňuje ABS stavební společnost.

Projektová dokumentace není odtržena od reality

V portfoliu ABS stavební společnosti se nachází projektová dokumentace průmyslových staveb, ale také administrativních a občanských staveb, rodinných domů, bytů a dalších objektů. Velkou předností společnosti je fakt, že většinu staveb, jež projektuje, následně také realizuje. To zaručuje, že její projektová dokumentace nebude odtržena od reálného života.

Portfolio průmyslových budov je velmi široké

ABS stavební společnost nejčastěji připravuje projekty průmyslových budov. Bez jakýchkoli problémů navrhuje výrobní haly, montážní dílny, sklady, střechy a střešní pláště, projekty betonových konstrukcí a ocelové haly. Nemusíte se přitom obávat, že je vše podle jednoho mustru! ABS stavební společnost vám ochotně vypracuje unikátní projekty průmyslových budov přesně podle vašich představ.

Reprezentativnost je mottem firmy

Projekty administrativních budov jsou zacíleny hlavně na management a marketingové oddělení konkrétní instituce, úřadu nebo jiné společnosti. Protože v nich má zpravidla hlavní sídlo vedení firmy, je pochopitelné, že přímo úměrné tomu jsou nároky na reprezentativnost budovy. ABS stavební společnost se tudíž při tvorbě projektů administrativních budov řídí především dvěma pravidly. Snaží se o sladění kvalitního a kapacitního zázemí budovy pro administrační oddělení s reprezentativním vzhledem. Pokud si chcete udělat představu, jak projekty administrativních budov od ABS stavební společnosti vypadají ve skutečnosti, můžete se na stránkách firmy podívat na její rekonstrukci administrativních prostor Českých drah a.s. a Viamontu a. s.

S projekty ABS stavební společnosti máte jistotu, že se za podobu stavby nebudete muset stydět!

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 + three =