Kvalitní rohové sedací soupravy – Nábytek Elegance s.r.o.

rohova-rozkladaci-sedaci-souprava-infinity-1Trh nabízí ohromné množství sedacích souprav v mnoha velikostech a tvarech vyrobených z různého materiálu. Není vždy jednoduché se v nabídce orientovat. Před samotným nákupem si musíme položit několik důležitých otázek. Kolik lidí bude rohovou sedací soupravu využívat? Do jakého prostoru ji umístíme? Na jaký účel se bude využívat – k sezení nebo i na spaní? Z jakého materiálu by měla být sedací souprava vyrobena? Do menšího obývacího pokoje volíme rovné dvojmístné nebo třímístné sedačky. Rohové sedací soupravy se budou hezky vyjímat ve větším pokoji, vkusně nám rozdělí prostor od ostatní obývané části.

Rohové sedací soupravy – praktický a estetický prvek  

Proč oblíbenost rohových sedacích souprav stále roste? V první řadě zaujmou svým pěkným vzhledem, velká úspora prostoru, pohodlné sezení, elegantní a stylový design, své místo si rohové sedací soupravy najdou kdekoli a k dispozici je pravá i levá varianta. Zbývá vyřešit otázku, jak zkombinovat rohovou sedací soupravu s konferenčním stolkem. Konferenční stolky mají různé tvary a my se snažíme, co nejvhodněji je přizpůsobit velikosti sedací soupravy a dispozičnímu řešení místnosti. Volíme lehké a menší modely, ideální výška 40 až 50 cm. Konferenční stolek by neměl přesahovat polštáře na pohovce.

Kožené sedací soupravy! Vysoká kvalita a jednoduchá údržba

sedaci-souprava-caly-s-taburetemKožené sedací soupravy – symbol luxusu a pohodlí. Kůže po dlouhou dobu si uchovává svou přirozenou krásu. Čas není nepřítel, jen kůži prospěje. Kůže je pevná, pružná, příjemná na dotek a svou specifickou vůni, jedinečným způsobem se přizpůsobuje klimatickým podmínkám v bytě. Navíc dobře vstřebává tělesnou vlhkost a z okolního prostředí vlhkost nepropustí dovnitř. Kožené sedací soupravy se povětšinou vyrábějí z kvalitní telecí a buvolí kůže. Výběr materiálu souvisí s využitím sedací soupravy s ohledem na údržbu. Máte-li doma malé děti či domácího mazlíčka, můžeme kůži jako materiál jen doporučit, díky snadnému čištění a odolnosti vůči tlaku.

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

3 × 2 =