Regály na míru právě do vašeho obchodu nebo skladu

Zařizujete prodejnu, sklad nebo potřebujete nějaký šikovný regál do své garáže? V tom případě vám doporučujeme se obrátit na profesionály ve svém oboru na společnost Eu-Regály. Nabízejí kvalitní regály, které si může uživatel v konfigurátoru sestavit podle vlastní představy. Regály se dají ihned objednat, a pokud si nevíte rady, lze kontaktovat pracovníka, který poskytne odbornou radu a vytvoří přesnou kalkulaci, má-li klient speciální požadavky. Regály a veškeré vybavení obchodu dotváří celkovou atmosféru obchodní jednotky a podtrhuje image prodejce. Vybavení obchodu ani vybavení skladu není jednoduchá záležitost a je proto žádoucí se obrátit na zkušeného dodavatele regálů s dobrými referencemi, kde nechybí tým zkušených montérů a výkonná výrobní základna.

Regály na míru

Kovové regály – záruka vysoké kvality

Předností kovových regálů je snadná, rychlá montáž a široké využití. Zákazník si po dodání hravě dokáže s regálovým systémem poradit sám. Kovové regály lze řadit libovolně do dlouhých sestav vedle sebe. Oproti regálům vyrobených z jiných materiálů nabízejí vysokou nosnost a v běžných podmínkách jsou téměř nezničitelné. Na jednu polici naložíte minimálně 150 kg, dle délky nosníku až 350 kg. Celý regálový sloupec unese 1700 kg. Máte-li zájem o rozměrnější a komplikovanější regálový systém, stačí kontaktovat firmu. Kovové regály uplatníte nejen ve skladech a v obchodech, ale také v domácnosti. Stačí trochu kreativity a kovový regál nemusí stát jen ve sklepě nebo v garáži, ale také se dá použít na akvárium, květináče apod.

Regály do skladu! Jednoduchý systém sestavení

OLYMPUS DIGITAL CAMERAPotřebujete zvýšit kapacitu svých skladových prostor nebo získat novou pracovní plochu? Tak neváhejte a objednejte si moderní regály do skladu. Požadavky na uskladnění produktů jsou stále stejné – přehledné uskladnění, stabilita, spolehlivá nosnost a okamžitá přístupnost k uskladněným výrobkům. Špičkové kovové regály a regálové systémy od společnosti Eu-Regály tyto nároky splňují na výbornou, vždy se snaží vyjít individuálním potřebám zákazníka s ohledem na jeho prostorové možnosti.

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

thirteen − 8 =