Levná a rychlá výstavba, to jsou montované haly

Velmi rychlá výstavba, nízké pořizovací i provozní náklady a široké uplatnění. To jsou hlavní důvody pro pořízení montované haly. Pokud přemýšlíte o montované hale, nechte si nyní poradit, jaké máte možnosti a na koho se při výstavbě můžete spolehnout.

Proč se vám montovaná hala vyplatí?

Oproti stavbám jinými způsoby je největší výhodou rychlost montáže. Plně funkční objekt pro vás bude připravený již během několika týdnů. Dalším plusem je variabilita montovaných hal. Pokud budete někdy v budoucnu potřebovat halu dočasně či trvale demontovat, případně dokonce přesunout na jiné místo, je to možné. U standardních staveb jde o věc zcela nemyslitelnou. Zároveň lze halu kdykoliv rozšířit, a získat tak více prostoru nebo jiné dispoziční rozložení.

Pokud se pro montovanou halu rozhodnete, potěší to i vaši peněženku. Jak samotná výstavba, tak i provoz a údržba vyjdou levněji než u jiných typů zastřešení. Není to ale na úkor kvality, montované haly se pyšní dlouhou životností s minimem nutných oprav.

Zkuste montované haly Polák

Polák montované haly splňují veškeré výše uvedené výhody. S dlouholetými zkušenostmi z Čech i zahraničí vám nabízí výstavbu montovaných hal na klíč. Na vás je tedy pouze zvolit si velikost, účel, vnitřní uspořádání nebo doplňky v podobě odvětrávání, zateplení či umělého osvětlení. Nechte si postavit halu přesně dle vašich potřeb a představ.

Haly na mnoho způsobů

Vzhledem k širokým možnostem uplatnění montovaných hal vám jsou k dispozici různé jejich druhy. Plachtové haly pokrývá speciální odolná textilie, která dobře čelí klimatickým podmínkám a dalším vnějším vlivům. Montované haly mohou sloužit jako skladové prostory, zemědělské haly nebo hangáry. Spadají sem i sportovní haly, které představují nejvýhodnější řešení, jak si užívat letních sportů i v zimním období.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

two + 4 =