Magazíny pro všechny, jejichž hobby je bydlení

light-bulb-1002783_1280Na českém i slovenském trhu se nachází mnoho magazínů o bydlení, které soupeří o čtenáře. Každý z nich však řeší jiná témata a věnuje se jiné problematice, proto je vhodné nečíst jen jeden, ale ve volném čase nebo hledání inspirací pro svou domácnost sáhnout najednou hned po několika zdrojích. Některé z nich vám představíme i my v následujícím článku.

Tipy na zvelebení domu a zahrady či inspirace na inovativní interiérové ​​prvky

Pokud je bydlení vaší vášní a rádi se zajímáte o jeho zvelebování, praktických rad či inspirací pro nové věci nikdy není dost. I ty vám přináší magazín o bydlení MagazinByvanie.sk. Jeho redakce pracuje na přínosných textech, které dokážou zaujmout jak mužů, tak i ženy či mladé lidi hledající něco neobvyklého, co mohou zakomponovat i do jejich interiéru. Tím mohou být i rotující poličky, které do prostoru přinesou značnou dynamiku, ale zejména opravdu netradiční prvek celého bydlení, jaký rozhodně nenajdete jen tak v každém domě a bytě. Magazín Bývanie vám přináší článek nejen o těchto revolučních poličkách, ale například i o dodržování základních stavebních odstupů mezi jednotlivými nemovitostmi, tipy na krásné, ale nenáročné pokojové rostliny či praktickou realitní poradnu, která vám pomůže koupit nové bydlení správně.

Tisíce spokojených návštěvníků z Česka i Slovenska

Dalším tipem na pohodové a poučné čtení o bydlení je magazín Mojebyvanie.eu. Ten má za sebou již svou historii, během níž na své stránce přivítal tisíce návštěvníků z Česka či Slovenska hledajících radu nebo inspiraci. A to například na výstavbu oplocení domu či návod, jak správně položit plovoucí podlahu, správně se starat o trávník během jeho celého vegetačního období nebo získat výhodný úvěr na bydlení se státním příspěvkem pro mladé. Samozřejmě, magazín řeší i mnoho jiných témat, mezi nimiž si zaručeně najdete i tu vaši.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eighteen + twelve =