Nakupte povlečení i galanterii najednou a zkrášlete si domov

Přijde vám, že interiér vašeho domova už moc neodpovídá aktuálním trendům? Chtěli byste s tím něco dělat, ale nemůžete si dovolit vysokou investici? Nemusíte nově malovat nebo nakupovat jiný nábytek. Za pár stovek, maximálně tisíců vám domov pomůže změnit bytový textil.

Fotografie: povleceni a galanterie

Nové závěsy, povlečení, ubrusy či povlaky na polštářky. Stojí pár korun, přesto dokážou úplně změnit celkový dojem z vašeho domova. Když navíc nakoupíte pouze látky a ušijete si je vlastními silami, ušetříte ještě víc. Troufnete si?

Výběr látek je dost bohatý

Skrývá se ve vás špetka kreativity? Tak ji využijte! Vydejte se do galanterie, nakupte látky, nitě a další doplňky, jako jsou například krajky či nášivky. Doma je přetvoříte v textilní bytové doplňky dle vlastní fantazie.

Velkou výhodou je, že když nebudete shánět hotové povlaky či závěsy, ale ušijete si vlastní, můžete si je vytvořit přesně podle vašich představ a tak, aby se k vám domů opravdu hodily. Výběr látek je snad nekonečný, obzvlášť když se poohlédnete v nějaké internetové galanterii. V kamenném obchodě mají místo omezené, proto tam obvykle nenajdete takový výběr jako na internetu.

Chybí vám inspirace? Najdete ji opět online

Baví vás ruční práce, ovšem nemáte dostatek nápadů? Stačí opět pohledat na internetu. Výborným zdrojem inspirace pro všechny tvořivé kreativce je například portál Pinterest. Najdete tam celou řadu návodů na domácí tvoření.

A konkrétní tip na nákup galanterie online? Zkuste to v e-shopu Mikaton.cz. Prodává potřeby pro šikovné švadlenky, ovšem i některé hotové zboží. Například povlečení se šije poměrně špatně, jelikož jde o velké kusy látky, tak si ho můžete koupit již hotové. Povlak na polštářek ale určitě ušít zvládnete a budete z něj mít mnohem větší radost, než kdyby byl koupený. Navíc ušetříte, a tak si můžete dovolit ušít rovnou několik sad ladícího bytového textilu a ty střídat.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

three × 4 =