Projekční kancelář, projekční a inženýrská činnost, projektování

Projektové práce ve stavebnictví sebou přináší velkou zodpovědnost. Dokumentace musí být přesná, jelikož na ní doslova stojí celý projekt. Chyby se neodpouští. Jakákoliv stavba tak začíná u kvalitně zpracovaného návrhu, který je základním kamenem pro realizaci celé stavby.

Fotografie: projekty domů

Projekty bytových domů

Projekty bytových domů jsou konzultovány a sestavovány společně s investorem. Bytové domy jsou většinou zděné, ale stále častěji se objevují také dřevostavby nebo pasivní a nízkoenergetické domy.

Projekt může být plánován pro každou bytovou jednotku zvlášť, případně jej lze vytvořit pro celou zástavbu bytových domů.

Projekty moderních domů

Více prostoru, více pohodlí. Mnoho rodin uvažuje, že se přestěhuje do vlastního bydlení, někam na okraj města. Sny se mají plnit. Projekty moderních domů jsou oblíbenou součástí činnosti projekčních kanceláří, jelikož spolupracují přímo s vámi. Projekční kancelář vám poradí s celou realizací projektu, společně sestavíte prvotní návrh a o zbytek se již nemusíte starat.

Kvalitní projekční kancelář zajistí vše kolem výstavby vašeho nového rodinného domu a vy se jen můžete těšit na nastěhování a dlouhý spokojený život ve svém.

Projekční kancelář Quality group

Spojte se s nejlepšími. Naše kancelář zajišťujeme komplexní projekční a inženýrskou činnost, která zahrnuje realizaci projektových dokumentací všech stupňů, včetně inženýrských sítí. Vypracujeme projektovou dokumentaci od projektu pro územní a stavební řízení, až po realizační projekt.

Naše služby zahrnují také projekty nových staveb i rekonstrukce. Zajišťujeme stavební a technický dozor. Při zpracovávání realizačního projektu úzce spolupracujeme s autorizovanými profesními inženýry.

Projektování nás zkrátka baví. Naším hlavním cílem je spokojený zákazník. Více na www.qualitygroup.cz.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

thirteen − thirteen =