Objevte nové byty a komerční prostory v Praze

Sehnat bydlení či komerční prostory pro podnikání není v Praze vůbec jednoduché. Dobré nabídky mizí během pár minut, takže se vyplatí znát zdroj, kde seženete hned několik příležitostí pro výběr vysněné nemovitosti. Pomoci vám v tom může i pražský developer FINEP, který pravidelně vytváří nové příležitosti pro bydlení, ale i zajímavé komerční prostory.

byty Praha

Nenechte si ujít nové byty v Praze

Když se rozhodnete pro hledání bytu v Praze, velmi brzy zjistíte, že to vůbec nebude snadné. Pokud navíc pátráte po nemovitosti, která nebude vyžadovat žádné složitější stavební úpravy a rekonstrukce, jde o ještě těžší úkol. Rozhodně se tak vyplatí hledat nové byty v Praze přímo u developerů, kteří mají několik různých projektů ve více lokalitách. Snáze najdete odpovídající bydlení z pohledu vhodného místa i té správné dispozice a velikosti.

Komerční prostory pro úspěšné podnikání

Dalším nedostatkovým zbožím na inzertních portálech jsou prostory k podnikání. Opět však platí, že komerční prostory v Praze můžete najít rovnou u developerů. Moderní projekty totiž většinou zahrnují kromě bytů právě i nebytové prostory ve spodních částech domu. Výjimkou však nejsou ani ryze komerční stavby.

Moderní bydlení rovnou od developera

Jaká je výhoda pořízení bydlení rovnou od developera? Pokud si stihnete byt rezervovat včas, můžete si vybrat detaily podle standardů. Sami si tak můžete upravit barvu podlahové krytiny, kuchyně či obkladů v koupelně. Navíc máte jistotu, že za jasně danou cenu získáte nemovitost s perfektním novém stavu, kde po dobu několika let nebudete muset řešit žádné opravy a problematické rekonstrukce, jako tomu bývá při nákupu starší nemovitosti. Tak na nic nečekejte a rovnou navštivte stránky, kde developer FINEP nabízí byty v nových projektech v lukrativních částech Prahy.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

fifteen + 17 =