Obývací stěny výprodej. Neváhejte počty kusů jsou omezeny!

Obývák je centrálním místem v domě nebo v bytě. Je to společenská místnost, kde se setkáváme s rodinou a kde se organizují přátelské posezení. Máte-li ve svém hledáčku obývací stěny výprodej, tak je dlužno podotknout, že moderním trendem je zařizovat obývací místnost v jednoduchých, minimalistických a jemných liniích. Cíl je zřejmý – vytvořit prostorný a funkční interiér. Trendem dnešních obývacích pokojů je minimalismus nábytku a obývacích stěn. Obří skříně jsou nahrazeny menšími kusy nábytku, které se navzájem nedotýkají. Moderním pojetím je odlehčení prostoru. Základem jsou výrazné tvary, možnost kombinovat jednotlivé prvky a vytvářet tak množství variant.

Obývací stěny výprodej – nápaditý design

Výrobci se snaží promyšleným způsobem spojit design s efektními řešeními a vysokou funkčností. Potřeby moderního člověka se odrážejí v nábytku, do kterého se komponují technické výdobytky. Dominantou stále zůstává obývací stěna, dnešní trh nabízí obývací stěny výprodej ve velkém výběru v široké škále barev, tvarů a materiálů. Nechybí moderní televizní stolek, který se vyrábí nízký nebo v delším rozměru, na něho navazují praktické skříňky a police. Jednoduchý i luxusní nábytek by měl vždy charakterizovat určitý stupeň nadčasovosti, která spočívá v tvarové lehkosti, kruhovém nebo oválném tvaru a strohosti.

Obývací stěny výprodej! Proč nevyužít jedinečné ceny?

Obývací stěny výprodej! Nelze odejít z internetového obchodu s nábytkem bez objednávky. V obří nabídce naleznete obývací stěnu Limu, kterou si můžete pořídit za pouhých 6 531 Kč s dopravou zdarma.  Díky kombinaci barev a modernímu designu působí obývací stěna jednotně a minimalisticky. Nábytek je vyroben v jemných liniích, které podtrhují jeho jednoduchost a zároveň nadčasovost. Toužíte po klasice? Praktická a vysoce funkční obývací stěna Oskar S je tady pro vás. Velký úložný prostor, obývací stěna je vyrobena z lamina v dekoru olše.

 

Obývací stěny v akci. POZOR – tady ušetříte!

Obývací stěnu tvoří komplet různých malých či větších skříní a poliček. Kdysi jste si mohli zakoupit obývací sestavu pouze jako celek, dnes je možné si obývací stěnu postavit z jednotlivých kusů nábytku. ´Obývací stěny v akci´ – lákají nás kamenné i internetové prodejny. Ale vybrat si sestavu, která bude splňovat všechny naše představy a požadavky na design a kvalitu, není vůbec jednoduché. Obývací stěna musí nejen pěkně vypadat, ale musí plnit svůj účel, být praktická a snadno udržovatelná.

Obývací stěna v akci na T-nábytek.cz

Obývací stěna v akci na T-nábytek.cz

 

Obývací stěny v akci – velký výběr

Obývací stěny v akci nás zajímají, ale pamatujme na to, že obývací sestava musí nejen krásně vypadat, ale podstatnější je, aby i designově zapadla do vašeho společenského pokoje. Pořídili jste si moderní sedačku? Asi těžko půjde tato moderna k rustikálnímu nábytku, volíme opět moderní design. Nikdy nespekulujte a nekombinujte různé styly, pokud s tímto nemáte zkušenosti. Výsledek by mohl být tristní. Je naprosto nezbytné, aby všechny kusy nábytku v obývacím pokoji, spolu s bytovými doplňky tvořily dokonalou harmonii. Jen tak se budete moci z práce těšit na příjemné a útulné prostředí na trávení volných chvil o samotě nebo ve společnosti.

Obývací stěny v akci! Lamino, dřevěný masiv nebo MDF?

Lamino znáte také pod označením LTD a jde o cenově dostupný materiál. Lamino desky jsou ohromně pevné a vydrží vám dlouhou dobu. Jde o odolný výrobní materiál, který se snadno udržuje. MDF desky – dřevovláknité desky mají skoro homogenní strukturu, je třeba desky frézovat a lakovat. Tento materiál je odolný vůči vlhkosti s dlouhou životností. Masiv je nejdražší, ale přináší do interiérů komfort a luxus. Na výrobu obývacích sestav z masivu se využívá pouze kvalitní dřevo. Nábytek z něho vyrobený působí nadčasově a je stále in, lze mořením změnit odstín dle vaší představy.

 

Obývací stěny dub sonoma – nejoblíbenější dekor!

Obývací pokoj slouží především jako společenská místnost, kde relaxujeme, setkáváme se zde se svými příbuznými nebo přáteli. Nikdy nenechávejte v těchto pokojích, kde se skvěle vyjímají obývací stěny dub sodoma volně povalovat věci. Zajisté pro ně jinde najdete vhodné úložné prostory. V obývacím pokoji musí být naprostý pořádek, v opačném případě zapomeňte na komfort a pohodlí. Nejen malé panelákové byty se potýkají s nedostatkem prostoru a na ukládání nepotřebných věcí nezbývá mnoho místa. Řešení je nasnadě – využijte sklep nebo půdu, pokud je k dispozici.

Obývací pokoj Gress v dezénu dub sonoma na T-nabytek.cz

Obývací pokoj Gress v dezénu dub sonoma na T-nabytek.cz

 

Obývací stěny dub sonoma – super nábytek

Obývací stěny dub sodoma nevyniknou v pokoji, kde jsou rozházené věci. Obývák není skladiště, ale relaxační pokoj. A pokud toužíte po bezvadném posezení, pořiďte si taburety s úložným prostorem. Trendy nábytek je závěsný nábytek s policemi, knihovnami či regály. Ideální uspořádání pro vysávání a úklid v bytě. Lidé dělají častou chybu již při rozmisťování nábytku. S oblibou skříně nebo knihovny dávají našikmo a tak se obírají o spoustu místa. Jak si tedy zařídit útulný interiér? Zvolte obývací stěny dub sodoma s jednotlivými skříňkami nebo policemi na stěnu. Doporučujeme i dekorativní podsvícení LED.

Obývací stěny dub sonoma! Myslete v pokoji na květiny

Obývací stěny dub sonoma disponují různými skříňkami, stolky i policemi, nechybí praktická komoda. Trendem současných obývacích pokojů je variabilita. Výrobci jsou si toho dobře vědomi a vycházejí nám vstříc efektními sestavami vyrobených z jednotlivých komponentů, které lze postupně objednávat. S objemem úložných prostorů to ale nepřehánějte a myslete i na pokojové květiny. To ovšem neznamená, že si obývací pokoj přeplníme různými vázami, dekoracemi nebo odkládacími plochami a stolky – klasická chyba. Nic nepokazíte, když necháte mezi nábytkem, sedačkou nebo křesly uličku alespoň 80 centimetrů.

 

Obývací stěna v dekoru ořech = solidní vzhled

Obývací stěna spolu se sedací soupravou tvoří jádro obývacího pokoje. V obýváku odpočíváme po těžkém pracovním dni nebo se scházíme s přáteli i rodinou. Je-li ve vašem hledáčku obývací stěna ořech, věnujte pozornost nejen designu, ale také funkčnosti. Společenská místnost jako celek, klade nároky na prostor i členění a v první řadě musí dobře vypadat. Neméně důležitá je snadná údržba, komfort a pohodlí. Na výběr máte hotovou obývací stěnu nebo si můžete objednat obývací stěnu na míru, kterou vám navrhnou podle vaší představy a požadavků.

Obývací stěna v dekoru ořech na T-nábytek.cz

Obývací stěna v dekoru ořech na T-nábytek.cz

 

Komponenty – obývací stěna ořech  

Jak již bylo výše zmíněno, trh nabízí obývací stěny ořech sestavené nebo lze vybírat z jednotlivých komponentů, které využijete, a budou se hodit do vašeho obývacího pokoje. K dispozici máte televizní stolek, jednodvéřové nebo dvoudveřové skleněné skříně s bodovým osvětlením, nízkou nebo vysokou zásuvkovou komodu, nechybí závěsná či rohová skříňka a to otevřená nebo zavřená, popřípadě skříň a regálový systém. Nebojte se zrcadel v obývacím pokoji! Dodají každé společenské místnosti punc originality. Zadní strana zrcadel skříní se z důvodu bezpečnosti podlepuje fólii. To ocení dámy, které se před odchodem do práce rády na sebe podívají.

Obývací stěna ořech – design skel

Skla jsou vkládaná do prostor obývací stěny. Skleněné vitríny se stále využívají pro uložení sklenic, knih apod. Trh nabízí tyto různé druhy skla na dvířka skříní – transparentní, matné, neprůhledné či barvené. Výběr design skel –  tónované sklo (bílé, čiré, šedé, bronz, modré, zelené, atd.), lacobel sklo (bílé, béžové, stříbrné, černé, atd.), lacomat sklo (bílé, šedé, modré atd.). K dotvoření příjemné atmosféry nezapomínáme na detaily v podobě dalších bytových doplňků: závěsy či záclony, pěkné polštáře, tapety a koberec.

Obývací stěna z lamina v dekoru olše – sázka na jistotu!

Obývací stěna v dekoru olše na T-nabytek.cz

Obývací stěna v dekoru olše na T-nabytek.cz

Zaujala vás obývací stěna olše? Pěkná barva, a pokud vás zajímá, z čeho jsou obývací stěny vyrobeny, tak čtěte dále. Nejoblíbenější je cenově dostupné lamino. Oceníte nejen příznivou cenu, minimální nároky na údržbu, ale také dlouhou životnost a širokou nabídku barev a dekorů. Trh nabízí tento druh nábytku ve třech cenových kategoriích: A – základní dřevodekory, B – málo používaný druhy dřevin, C- drahé lamina z exotických dřevin v pastelových barvách.  Kde se lamino nachází? Najdete ho na bokách, stojkách, policích a lištách. Příkladně CPL laminát vydrží více než fólie a je ideální do kancelářských prostor nebo do domácnosti s možností poškrábání dveří. CPL laminát snese i dezinfekční prostředky.

MDF obývací stěna olše

MDF obývací stěna olše představuje další levnou variantu masivního dřeva. Desky MDF nepodléhají tvarovým změnám stejně jako masiv. Jedná se o silnější a mohutnější materiál než je dřevotříska. Výhody MDF –  jednoduchá údržba, dlouhá životnost, odolnost proti vlhku a otěru. Mezi dražší materiály řadíme přírodní dýhu, což je pravé dřevo, ale s jednou nevýhodou – dýha ráda ztrácí barvu. Dýhované desky se používají na výrobu šatních skříní, jsou určeny pro vnitřní vybavení, pro použití v suchém prostředí. Masiv nebo masivní dřevo – vysoká kvalita, zdravotní nezávadnost, velká rozmanitost, nadčasovost, snadno se dá předělat, brousit, mořit na různé odstíny, dodává domovu větší útulnost a komfortnost.

Letošní trendy – obývací stěna olše

Toužíte vlastnit trendy obývací stěnu? Obývací stěna olše v jednoduché linii, vhodně materiálově zkombinovaná v moderním designu, to je naše doporučení. Zažívá boom klasický nábytek vyrobený z masivu. K pěkné obývací stěně si přikupte pohodlnou sedačku, jejíž velikost a tvar volíme podle prostoru místnosti. Praktická je sedačka ve tvaru „L“, případně ve tvaru „U“, ale ta už vyžaduje větší prostor. Společenskou místnost vám krásně oživí křeslo kontrastní barvy, vhodné na čtení nebo odpočinek.