Obývací stěny v akci. POZOR – tady ušetříte!

Obývací stěnu tvoří komplet různých malých či větších skříní a poliček. Kdysi jste si mohli zakoupit obývací sestavu pouze jako celek, dnes je možné si obývací stěnu postavit z jednotlivých kusů nábytku. ´Obývací stěny v akci´ – lákají nás kamenné i internetové prodejny. Ale vybrat si sestavu, která bude splňovat všechny naše představy a požadavky na design a kvalitu, není vůbec jednoduché. Obývací stěna musí nejen pěkně vypadat, ale musí plnit svůj účel, být praktická a snadno udržovatelná.

Obývací stěna v akci na T-nábytek.cz

Obývací stěna v akci na T-nábytek.cz

 

Obývací stěny v akci – velký výběr

Obývací stěny v akci nás zajímají, ale pamatujme na to, že obývací sestava musí nejen krásně vypadat, ale podstatnější je, aby i designově zapadla do vašeho společenského pokoje. Pořídili jste si moderní sedačku? Asi těžko půjde tato moderna k rustikálnímu nábytku, volíme opět moderní design. Nikdy nespekulujte a nekombinujte různé styly, pokud s tímto nemáte zkušenosti. Výsledek by mohl být tristní. Je naprosto nezbytné, aby všechny kusy nábytku v obývacím pokoji, spolu s bytovými doplňky tvořily dokonalou harmonii. Jen tak se budete moci z práce těšit na příjemné a útulné prostředí na trávení volných chvil o samotě nebo ve společnosti.

Obývací stěny v akci! Lamino, dřevěný masiv nebo MDF?

Lamino znáte také pod označením LTD a jde o cenově dostupný materiál. Lamino desky jsou ohromně pevné a vydrží vám dlouhou dobu. Jde o odolný výrobní materiál, který se snadno udržuje. MDF desky – dřevovláknité desky mají skoro homogenní strukturu, je třeba desky frézovat a lakovat. Tento materiál je odolný vůči vlhkosti s dlouhou životností. Masiv je nejdražší, ale přináší do interiérů komfort a luxus. Na výrobu obývacích sestav z masivu se využívá pouze kvalitní dřevo. Nábytek z něho vyrobený působí nadčasově a je stále in, lze mořením změnit odstín dle vaší představy.

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

2 + two =