Online letáky na jednom místě, nakupujte s výraznými slevami naTipli.cz

Chcete nakupovat za méně peněz více zboží? Ať už se jedná o nákup spotřebního zboží do domácnosti, ošacení nebo potravin? Hlídáte si každý týden letáky se slevami potravin v obchodě ve vaší blízkosti a nejednou se stane, že přijdou se zpožděním?

Fotografie: slevové kupony na Tipli.cz

Máme pro vás tip, kde najdete online letáky nejen jednoho obchodu, ale kompletně všech, a to ještě tentýž den, který vyjdou. Nakupujte s výraznými slevami a chyťte si slevu jako první.

Chyťte si slevu na kosmetiku, potraviny i drogerii včas

Tipli.cz je slevový portál, který nabízí kromě výhodných nákupů v e-shopech také aktuální online letáky s akčními nabídkami. Prohlédnout si můžete Penny leták, který vychází 2x týdně a najdete na něm slevy na potraviny, kosmetiku i drogerii. Záleží na aktuální nabídce daného obchodu. Nakupujete častěji v Kaufladnu? Pak vás bude zajímat leták Kaufland, který vychází 1x týdně. Zde se setkáte se slevami na oblečení, potraviny nebo vás potěší nízké ceny elektroniky. A takto bychom mohli pokračovat dál.

Na Tipli.cz na vás čekají i další letáky, z těch nejzajímavějších můžeme jmenovat leták Billa, kde navíc máte možnost využít i program Billa bonus club s další zajímavou nabídkou slev pro své stálé zákazníky. Leták Tesco, který vychází 1x týdně nebo leták Albert. Zboží z pultů mizí rychle a většinou je ho také omezené množství, a proto letáky online vám mohou výrazně pomoci být u zboží se slevou mezi prvními.

Cashback na zboží v e-shopech na Tipli.cz

Tipli.cz je vyhlášený svým cashbackem – tedy vrácením peněz zpět z každého nákupu. Jak to funguje? Stačí se zaregistrovat na portál Tipli.cz, vybrat si svůj oblíbený e-shop s nábytkem, bytovými doplňky či oblečením a nakoupit. Do e-shopu je potřeba se prokliknout přes portál Tipli.cz.

Oproti slevám se cashback vztahuje nejen na vybrané zboží. Funguje to v podstatě na bázi affiliate programu, kde každá strana získá část provize z nákupu – jak nakupující, tak Tipli.cz. Tedy každý si přijde na své a vy tak můžete markantně ušetřit nejen na nákupu potravin. A to už se vyplatí. Zaplaťte a nechte si poslat zpět část peněz z nákupu. Jednoduchý a čím dál tím více oblíbený způsob, jak ušetřit nemalé peníze při nákupu online. Nakupujte chytře a šetřete čas i peníze na Tipli.cz.

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

5 × 3 =