Originální a odolné regálové systémy i do náročných podmínek

Potřebujete vyřešit uspořádání skladu a regálové systémy se nabízí jako to správné řešení? V takovém případě si přečtěte více informací o inovativních konstrukcích a jejich kombinaci s manipulační technikou.

Fotografie: policové regály

Policové regály

Zapomeňte na obyčejné regály, kde využijete sotva polovinu prostoru a jde pouze o pasivní prvky, které nijak nepomáhají efektivnímu provozu skladu. Moderní cestou pro maximální využití prostor jsou totiž policové regály s vysokou hustotou pro skladování a pohodlnou obsluhou. Pevná konstrukce umožňuje práci s paletami s nosností jedné až do 1 800 kg, což nabízí opravdu široké spektrum využití pro menší i velké součástky a zboží. Využití policového regálového systému je plně univerzální a dá se snadno přizpůsobit konkrétním podmínkám. Různé možnosti sestavení mohou být vhodné i pro relativně menší skladovací haly, kde je skutečně klíčové využít každý kousek místa na maximum.

Technologie Radioshuttle

Pro efektivní skladování s cílem zachování maximální životnosti potravin či jiných citlivých komodit je důležité správně vyřešit nejenom prostorové uspořádání, ale také regulaci teploty a vnitřních podmínek. S tím pomůže inovativní technologie shuttle s možností nastavení různých teplotních zón pro skladování v mrazivých i teplejších podmínkách. Jde o komplexní systém, jehož hlavní předností je jednoduché a intuitivní ovládání pro snadnou obsluhu. Cílem totiž není přinášet komplikace, ale naopak celý systém výrazně usnadňovat a zjednodušit.

Potřebná manipulační technika

Moderní manipulační technika může představovat velkou výhodu pro úspěšné podnikání s náskokem před konkurencí. Využití nových technologií umožňuje skutečně efektivně zaplnit daný prostor, což může výrazně zvýšit možnou kapacitu aktuálního skladu. Zvýšení efektivity zároveň znamená snížení nákladů a mnohem lepší výkonnost.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

twelve − four =