Šatní skříně nakupujte v akci. Ušetříte!

Jakýkoliv nábytek odráží styl jeho majitele a zásadní měrou ovlivňuje vzhled celého interiéru. To platí i u šatní skříně v akci, která tvoří součást ložnice, obývacího pokoje nebo je umístěna na chodbě. Při koupi šatní skříně hraje největší roli vzhled, barva, materiál a kvalita provedení. Přestože nás šatní skříně v akci zaujmou, je nutné mít na zřeteli, že pěkný design ztrácí svůj „glanz“, pokud zjistíme, že nám šatní skříň neslouží, jak jsme od ní očekávali. Funkčnost šatní skříně se musí řídit požadavky uživatele, nikoliv naopak. Šatní skříň se povětšinou vyrábí na objednávku, přesto jak je z naší nabídky patrné, nabízíme šatní skříně ve velkém výběru v široké škále barev, tvarů a materiálů.

Šatní skříň Rea Houston tč v akci na T-nábytek.cz

Šatní skříň Rea Houston tč v akci na T-nábytek.cz

Šatní skříně v akci! Funkce využití vnitřního prostoru

Šatní skříně v akci jsou zajímavé svou cenou, ale musí plnit svůj účel. Šatní skříně se velmi často označují jako vestavěné skříně, což je mnohem vystižněji charakterizuje. Šatní skříň se zpravidla umisťuje na volné místo v bytě nebo v domě, které si majitelé určí pro úložný prostor. Šatní skříň vyrobená na míru zužitkuje každý centimetr délky, výšky a hloubky prostoru. Dveře se posouvají v kolejničkách – ideální řešení, neboť šetří prostor potřebný pro otevření dveří klasických skříní. Přesto se velmi často stává, že uživatelé jsou nespokojení s  využitím vnitřního prostoru. Postrádají místo na uložení kalhot, kravat, opasků apod. Zásuvek je také málo, šatní skříň nesplnila očekávání. Tomu všemu se dá předejít pečlivým naplánováním.

Variabilita šatních skříní

Zaujali vás naše šatní skříně v akci? Zajisté ano! Šatní skříně řadíme do variabilního druhu nábytku. Nejprodávanější skříně jsou z kategorie skříně s posuvnými dveřmi. Variabilita šatní skříně je jednak v neomezených možnostech využití vnitřního prostoru a v možnostech umístění. Máte doma atypické prostory? Šatní skříně vyrobené na zakázku umístíte pod šikmý strop, pod schodiště nebo do výklenku na chodbě, ale počítejte s vyšší cenou.

Chcete se po obléknutí zkontrolovat? Pořiďte si šatní skříň se zrcadlem!

Úložné prostory řešíme v každém bytě nebo podnájmu a dělíme je do tří skupin -vestavěná skříň, samostatně stojící šatní skříň se zrcadlem a šatní místnost. Vestavěné skříně umísťujeme do hal nebo předsíně, ale své uplatnění mají i v dětském pokoji nebo v ložnici. Taktéž nám slouží jako oddělovač místnosti, případně zaplní nevyužité místo. O volně stojící skříně není tak velký zájem jako dříve, upřednostňují je lidé s individuálními potřebami – nechtějí se vzdát starých časů. Mladí lidé jsou praktičtější a volí šatní skříně se zrcadlem. Ideální je šatník a majitelé domů s ním počítají již při vypracovávání půdorysu domu.

Také toužíte mít moderní šatní skříň?

Šatní skříně se zrcadlem na T-nábytek.cz

Šatní skříně se zrcadlem na T-nábytek.cz

Stylový nábytek – šatní skříně se zrcadlem

Šatní skříně se zrcadlem jsou hitem a útroby skříně se stále zdokonalují. Přestože zrcadlo v ložnici není podle principu feng šuej, kde je považováno za rušivý element a brzdí energii, tak činí skříně elegantními, ulehčí vám oblékání a opticky zvětší prostor. Vestavěná šatní skříň se zrcadlem je neopakovatelným originálem, nejen vzhledem, ale také vnitřním uspořádáním. Zrcadlo samo o sobě je zajímavý, efektní a neutrální předmět, který se libovolně pohybuje na časové ose dolů a nahoru, bez tušení stáří zrcadla. Celozrcadlové dveře vám mohou připomínat tajné vstupy do zámků nebo hradů.

Šatní skříně se zrcadlem ve velkém výběru

Šatní skříně se zrcadlem disponují vlastním osvětlením, kde rampu s bodovými světýlky nahrazuje osvětlení vnitřku skříně, které se rozsvítí po otevření dveří. Úžasný komfort zejména, pokud se vám nechce v noci rožnout světlo v pokoji. Věci do skříní ukládáme s rozmyslem a snažíme se využít každý centimetr. Šatní skříně se zrcadlem nabízíme nejen ve velkém výběru, ale také za skvělé ceny. V podobném designu si můžete objednat i jiné kusy nábytku – noční stolek, komodu, postele apod.

Šatní skříně z lamina dekor ořech bude slušet každému bydlení

Dlouholeté výzkumy dokázaly, že člověk musí spát minimálně osm hodin, aby jeho tělo zregenerovalo. A jak k tomu dopomůže šatní skříně ořech? Kvalitu spánku ovlivňuje nejen pohodlná postel a kvalitní matrace, ale také zařízení a barevné řešení ložnice. Tedy celková atmosféra, a proto je nutné vlastnit šatní skříň, aby se vaše věci neválely všude kolem a byla tak vytvořena důležitá zóna klidu a odpočinku. Vhodný prostor pro šatní skříň je předsíň umístěna blízko ložnice. Řešením jsou i vestavěné šatní skříně, které ladí s celkovým stylem interiéru. Prostorově a ergonomicky dobře navržená vestavěná šatní skříň ořech je prostorná a nezabírá zbytečně místo.

Šatní skříně lamino dekor ořech na T-nabytek.cz

Šatní skříně lamino dekor ořech na T-nabytek.cz

Šatní skříně ořech – útulná ložnice

Ideální řešení pro vaše věci a oblečení je šatník, jehož součástí je zrcadlo, světlo a větrání. Ovšem ten není k dispozici v každé domácnosti, a proto je o šatní skříně ořech stále zájem. Šatník jak plyne z předchozích slov, je samostatná místnost a šatní skříň je klasická skříň, i když poněkud odlišná. Pro šatní skříň ořech jsou typické posuvné dveře zajišťující plynulý a tichý chod. Vestavěná nebo klasická šatní skříň je vhodná do místností s vysokým stropem a do podkroví. Ohromný boom zažívá obdoba klasické šatní skříně. Jedná se o volně stojící skříň se šuplíky, na které si můžete pověsit věšáky s oblečením. V případě potřeby se dají bez velké námahy, kdekoliv přemístit.

Šatní skříň ořech bude slušet i dětskému pokoji

Šatní skříně ořech – jednoduchý vzhled se snoubí s vysokou kvalitou. Nejen dospělí, ale také děti potřebují svůj úložný prostor na své věci a oblečení. To znamená, že ani v dětském pokoji by neměla chybět prostorná šatní skříň ořech. Tento praktický a estetický kus nábytku chrání oblečení nejen před prachem, ale má také výchovnou funkci. Vaše ratolesti se učí ukládat své věci na místo a udržovat tak ve svém království pořádek.

Šatní skříně v nejprodávanějším dekoru dub sonoma. Doprava zdarma!

Šatní skříně dub sonoma je navržena tak, aby skvěle zapadla do každého interiéru a vyhovovala všem nárokům moderního bydlení. Velký a přehledný úložný prostor je ideální pro všechny druhy oblečení – konečně najdete požadovaný svršek na svém místě. Polovina šatní skříně dub sonoma je zpravidla vybavena horní policí a šatní tyčí, nechybí police. Oblíbená je kombinace s bílým lemováním doplněná o velké zrcadlo. Zrcadlo ocení všichni jak z pohledu primární funkce, tak díky estetičnosti. Zrcadla připevněná na šatních skříních dodají prostoru žádoucí vzdušnost a opticky ho zvětší. Ve stejném designu si můžete objednat i jiný druh nábytku – postel, komodu, noční stolek apod.

Šatní skříň Puerto v dekoru dub sonoma na T-nábytek.cz

Šatní skříň Puerto v dekoru dub sonoma na T-nábytek.cz

Trendy šatní skříně dub sonoma

Šatní skříně dub sonoma! I vzhled šatních skříní podléhá neustálým změnám. Trendy šatní skříně jsou bílé, nebo s nádechem šedé či smetanové barvy. Elegantní vzezření mají šatní skříně dub sonoma prosklené nebo doplněné o čiré či matované bezpečnostní sklo. Tyto šatní skříně jsou ideální do ložnic. Sklo umožňuje dokonalý přehled o vašich věcech. Pomocí dělících stěn se vytvoří uzavřený samostatný šatník. Součástí každé šatní skříně by měl být tichý a plynulý chod dveří. A pokud zvolíte šatní skříně dub sonoma, jejichž součástí je LED osvětlení, tak při jejich používání máte navíc postaráno o komfort. Šatní skříň vám mohou osvětlit i bodová světla zabudovaná na horní liště skříně.

Šatní skříně dub sonoma za skvělé ceny

Šatní skříně dub sonoma nabízíme v pěkném designu a za skvělou cenu. Kromě dekoru dub sodoma je možné zvolit i dekor dub sodoma tmavý nebo dub sodoma truflový. Jak vybrat tu nejvhodnější šatní skříň? Pečlivě si rozvažte, co vše budete chtít do své šatní skříně uložit, podle toho volíme správnou výšku a šířku s ohledem na to, aby nezůstal nevyužit žádný prostor. Šatní skříň by neměla být zbytečně velká ani malá.

Šatní skříně v oblíbeném dekoru BUK s dopravou zdarma

Všichni toužíme po útulném domovu a snažíme se dle svých finančních možností si zařídit komfortní bydlení. Útulný domov, je ten domov, který nabízí dostatek životního prostoru a volný pohyb. Útulné bydlení je to bydlení, kde mají věci své místo a nepůsobí tak jako skladiště. A to je důvod, proč je velký zájem o šatní skříně buk v různém provedení. Často řešíme problém, jaká šatní skříň bude pro nás nejvhodnější. Jednoznačně vedou skříně s posuvnými dveřmi, které jsou ideální do každé místnosti a využijí každý centimetr od podlahy až po strop. A když je třeba tak šatní skříně buk elegantně doplní vaší předsíň, chodbu, dětský pokoj, ložnici a také obývací pokoj.

Šatní skříně v oblíbeném dekoru BUK na T-nabytek.cz

Šatní skříně v oblíbeném dekoru BUK na T-nabytek.cz

Šatní skříně buk – stylový design  

Moderní šatní skříň buk se vyznačuje vzdušností, jasnými geometrickými tvary s ohledem na každý detail, lehkosti chodu a promyšleným řešením vnitřního prostoru. Kombinaci různých barev a materiálů umožňuje rozčlenění plochy dveří. Trendy šatní skříně je zelená kombinace hliníkových rámů v anodizovaných barvách s hladkým povrchem a laminované dřevotřísky v dřevitých dekorech. Rámy imitující dřevo jedinečně sladíte s dřevotřískovou výplní v široké paletě barev.  Šatní skříně buk! Neméně zajímavé jsou i kontrastní kombinace – bílá/ černá nebo třešňový rám s výplní dveří ve smetanové barvě.

 Šatní skříně buk! Osvěží váš interiér  

Pro milovníky klasiky jsou šatní skříně buk jako stvořené. Světlé šatní skříně buk se hodí do tmavších místností, a pokud zvolíte zrcadlové dveře – opticky zvětšíte a rozjasníte prostor. V nabídce jsou šatní skříně vyrobené z masivu, lamina, dýhy nebo z foliovaných tzv. MDF desek. Šatní skříně buk osvěží každý interiér a upotřebíte je nejen v předsíni nebo v chodbě, ale také v ložnici nebo v obývacím pokoji.  Volte kvalitu – šatní skříně buk!