Chcete se po obléknutí zkontrolovat? Pořiďte si šatní skříň se zrcadlem!

Úložné prostory řešíme v každém bytě nebo podnájmu a dělíme je do tří skupin -vestavěná skříň, samostatně stojící šatní skříň se zrcadlem a šatní místnost. Vestavěné skříně umísťujeme do hal nebo předsíně, ale své uplatnění mají i v dětském pokoji nebo v ložnici. Taktéž nám slouží jako oddělovač místnosti, případně zaplní nevyužité místo. O volně stojící skříně není tak velký zájem jako dříve, upřednostňují je lidé s individuálními potřebami – nechtějí se vzdát starých časů. Mladí lidé jsou praktičtější a volí šatní skříně se zrcadlem. Ideální je šatník a majitelé domů s ním počítají již při vypracovávání půdorysu domu.

Také toužíte mít moderní šatní skříň?

Šatní skříně se zrcadlem na T-nábytek.cz

Šatní skříně se zrcadlem na T-nábytek.cz

Stylový nábytek – šatní skříně se zrcadlem

Šatní skříně se zrcadlem jsou hitem a útroby skříně se stále zdokonalují. Přestože zrcadlo v ložnici není podle principu feng šuej, kde je považováno za rušivý element a brzdí energii, tak činí skříně elegantními, ulehčí vám oblékání a opticky zvětší prostor. Vestavěná šatní skříň se zrcadlem je neopakovatelným originálem, nejen vzhledem, ale také vnitřním uspořádáním. Zrcadlo samo o sobě je zajímavý, efektní a neutrální předmět, který se libovolně pohybuje na časové ose dolů a nahoru, bez tušení stáří zrcadla. Celozrcadlové dveře vám mohou připomínat tajné vstupy do zámků nebo hradů.

Šatní skříně se zrcadlem ve velkém výběru

Šatní skříně se zrcadlem disponují vlastním osvětlením, kde rampu s bodovými světýlky nahrazuje osvětlení vnitřku skříně, které se rozsvítí po otevření dveří. Úžasný komfort zejména, pokud se vám nechce v noci rožnout světlo v pokoji. Věci do skříní ukládáme s rozmyslem a snažíme se využít každý centimetr. Šatní skříně se zrcadlem nabízíme nejen ve velkém výběru, ale také za skvělé ceny. V podobném designu si můžete objednat i jiné kusy nábytku – noční stolek, komodu, postele apod.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

8 − 8 =