Šatní skříně v nejprodávanějším dekoru dub sonoma. Doprava zdarma!

Šatní skříně dub sonoma je navržena tak, aby skvěle zapadla do každého interiéru a vyhovovala všem nárokům moderního bydlení. Velký a přehledný úložný prostor je ideální pro všechny druhy oblečení – konečně najdete požadovaný svršek na svém místě. Polovina šatní skříně dub sonoma je zpravidla vybavena horní policí a šatní tyčí, nechybí police. Oblíbená je kombinace s bílým lemováním doplněná o velké zrcadlo. Zrcadlo ocení všichni jak z pohledu primární funkce, tak díky estetičnosti. Zrcadla připevněná na šatních skříních dodají prostoru žádoucí vzdušnost a opticky ho zvětší. Ve stejném designu si můžete objednat i jiný druh nábytku – postel, komodu, noční stolek apod.

Šatní skříň Puerto v dekoru dub sonoma na T-nábytek.cz

Šatní skříň Puerto v dekoru dub sonoma na T-nábytek.cz

Trendy šatní skříně dub sonoma

Šatní skříně dub sonoma! I vzhled šatních skříní podléhá neustálým změnám. Trendy šatní skříně jsou bílé, nebo s nádechem šedé či smetanové barvy. Elegantní vzezření mají šatní skříně dub sonoma prosklené nebo doplněné o čiré či matované bezpečnostní sklo. Tyto šatní skříně jsou ideální do ložnic. Sklo umožňuje dokonalý přehled o vašich věcech. Pomocí dělících stěn se vytvoří uzavřený samostatný šatník. Součástí každé šatní skříně by měl být tichý a plynulý chod dveří. A pokud zvolíte šatní skříně dub sonoma, jejichž součástí je LED osvětlení, tak při jejich používání máte navíc postaráno o komfort. Šatní skříň vám mohou osvětlit i bodová světla zabudovaná na horní liště skříně.

Šatní skříně dub sonoma za skvělé ceny

Šatní skříně dub sonoma nabízíme v pěkném designu a za skvělou cenu. Kromě dekoru dub sodoma je možné zvolit i dekor dub sodoma tmavý nebo dub sodoma truflový. Jak vybrat tu nejvhodnější šatní skříň? Pečlivě si rozvažte, co vše budete chtít do své šatní skříně uložit, podle toho volíme správnou výšku a šířku s ohledem na to, aby nezůstal nevyužit žádný prostor. Šatní skříň by neměla být zbytečně velká ani malá.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

5 × 5 =