Pro jaký typ sedací soupravy se rozhodnout?

Nákup nábytku do domácnosti není zrovna procházka růžovým sadem. Na začátku si musíme ujasnit, jaké máme priority. Nelze se řídit jen cenou, designem a velikostí! Který parametr je nejdůležitější v případě pořízení sedací soupravy? Podívejme se na zoubek třem nejoblíbenějším typům!

Rozkládací sedačky jsou stále v kurzu

K nejoblíbenější variantě patří rozkládací sedací soupravy, protože mají jednu velikou výhodu. Během dne slouží jako místo relaxace pro celou rodinu, večer jsou určeny ke spaní. Nejvíce se osvědčí v malých panelákových bytech, kde není místo nazbyt, ale perfektně poslouží také pro nečekané návštěvy. Rozkládací sedačky se pyšní četnými pozitivy. V první řadě poskytují díky možnosti rozložení místo ke spánku. Rozhodně jsou praktické a lze je pořídit v pestrých designech i velikostech. Snad jedinou nevýhodou je to, že se při častém rozkládání mohou opotřebit, proto by měly sloužit jen k příležitostnému spaní.

Model do tvaru písmene U

Pokud máte v interiéru dostatek prostoru a prahnete po obrovské sedačce, jsou nejlepší možností sedací soupravy do U. V panelákovém bytě si jich jistě neužijeme, ale v obývacích pokojích rodinných domů nemají konkurenci. Je faktem, že poskytují příjemný prostor, blízkost i soukromí. Sedací soupravy do U vypadají na první podívání přepychově. Bez těchto modelů se neobejdou početnější rodiny anebo lidé, kteří vítají často návštěvy. Nevýhodami mohou být menší výběr a vyšší pořizovací cena.

Kožené soupravy 3+2+1? Výborná volba!

K posledním výstřelkům světa nábytku patří kožené soupravy 3+2+1, protože jsou variabilní. Čísla značí počet míst k sezení, tak si každý rychle spočítá, kolik prostoru potřebuje. Kožené modely se pyšní exkluzivním vzhledem, proto jim neodolají nároční uživatelé. Kůže je prostě nestárnoucí materiál.

A kde můžete výrobky zakoupit? Vyzkoušejte e-shop Lumax Nábytek! Rádi se o vás postarají…

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 × three =