Proč investovat do kuchyňské linky na míru

Plánování nové kuchyně je vždycky oříšek. I když máte přesnou vizi o vzhledu své perfektní kuchyňské linky, jistě jste většinou byli nuceni udělat nějaký ten ústupek a přizpůsobit svou představu nabídce obchodu a finančním možnostem. Co ale u té budoucí kuchyně říci “NE” kompromisům a neslevovat ze svých nároků? Investice do kuchyňské linky na míru totiž rozhodně stojí za to. A to hned z několika důvodů!

kuchyňské linky na míru

Na míru prostoru i představám

Dlouho platilo, že kuchyňské linky na míru byly nezbytnou volbou zejména do atypických a menších prostorů, které vyžadovaly specifické řešení. To samozřejmě platí i nadále, nicméně pojem kuchyně na míru dnes sahá dál než jsou centimetry prostoru pro pracovní desku a skříňky. Od takové kuchyně dnes můžete chtít mnohem víc.

Máte konkrétní představu o designu, rozmístění spotřebičů či množství a velikosti úložného prostoru? Vaše vize dostane s kuchyňskou linkou na míru pevné obrysy do posledních detailů. U skutečně dobrého kuchyňského studia jistotu bohatého výběru i toho, že v podstatě téměř žádný požadavek není nemožný. Vaše kuchyně může být útulně rustikální, nadčasově moderní a stylově univerzální, bezúchytová, ve vašem vysněném barevném odstínu nebo může mít úložné prostory až do stropu a efektivně využívat každý milimetr. Fantazii se meze nekladou!

Kuchyně přesně pro vás

Ovšem nejen vzhled si u kuchyní na míru můžete přizpůsobit k obrazu svému. Vaše nová kuchyně může být dělaná na míru i přímo vám. A to doslova! Slyšeli jste už o tzv. ergonomické kuchyni? Tuhle kuchyni si zamilují všichni, kteří si potrpí na perfektní organizaci úložného prostoru, i ti, kteří svou výškou nespadají do běžného průměru. Ať už jste malí nebo vysocí, v téhle kuchyni pro vás nebude nikdy nic příliš vysoko ani nízko. Zároveň je v ergonomické kuchyni kladen důraz na to, abyste měli všechno hezky po ruce.

Nejsem tak bohatý, abych…

I přes výše popsané klady tak trochu visí ve vzduchu hlavní argument, který je pro většinu stále zcela rozhodujícím a stojí proti pořízení kuchyňské linky na míru. Který to je? No samozřejmě cena. V Čechách panuje přesvědčení, že co je na míru, musí být a jednoduše také je nesmyslně drahé a lze se bez toho pohodlně a také plnohodnotně obejít. Také máte ten pocit, že nejste tak bohatí, abyste si pořizovali něco jako je kuchyně na míru a raději si vyberete kuchyni levnější, která jakž takž odpovídá vašemu vkusu a velikostí se tak nějak do kuchyňského prostoru vejde?

Proti gustu žádný dišputát. I levnější a obyčejná kuchyně může dobře posloužit a samozřejmě jsou prostory, kde je více než dostačující. Nicméně pravdou je, že do materiálu nižší kvality se zub času zakousne velmi hluboko a mnohdy i za velmi krátký okamžik. I drobné nedokonalosti mohou snadno přerůst ve fatální nedostatky, které dovedou každému kuchtíkovi způsobovat pravidelné záchvaty vzteku i šílenství. O špatné údržbě a čištění kuchyně ani nemluvě. Naši otázku si lze tedy položit i jinak. Skutečně jste tak bohatí, abyste neustále investovali do nekonečných oprav méně kvalitní kuchyně a v pravidelných intervalech několika let kupovali kuchyni novou?

Investice do kuchyňské linky na míru je investice do vašeho snu, budoucnosti a vaší dlouholeté spokojenosti. A takový luxus si rozhodně zasloužíte!

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

one × 3 =