Rychlá přeprava zásilek? Jedině s FOFREM!

Přepravu nadrozměrného nákladu přenechejte profesionálům. Jedině ti jsou totiž zárukou, že vaše zásilka dorazí na místo určení neporušená. A rychle!

Přeprava nadrozměrných nákladů má svá specifika. V první řadě si pojďme ujasnit, co je vlastně myšleno pojmem nadrozměrný náklad. V podstatě se jedná o jakoukoliv zásilku, jež přesahuje rozměry běžné zásilky. Matematickým jazykem řečeno, pokud součet šířky a délky nákladu převyšuje tři metry a ten je včetně palety či podstavce vyšší než 2,2 metrů, jedná se o zásilku nadrozměrnou.

 

Parametry nadměrného nákladu

Ovšem pozor, nadrozměrný náklad samozřejmě má své limity, jimiž jsou délka nepřevyšující 6 metrů, maximální hmotnost jednoho kusu nesmí být větší než 600 kilogramů (celková hmotnost celé zásilky nepřesahující 1800 kilogramů) a maximální objem 8 m³. Jste v limitu? Pak můžete přistoupit k dalšímu kroku, jímž je volba profesionální spediční služby.

Spediční firmu vybírejte pečlivě

Těch na internetu najdete celou řadu. Stačí do vyhledávače zadat pojmy jako přeprava nadrozměrných nákladů či přeprava nadměrného nákladu a vybrat společnost, jež bude nejvíce vyhovovat vašim požadavkům. V hledáčku vašeho zájmu by měla být firma s dobrými referencemi, profesionálními řidiči a kvalitním vozovým parkem. Ale především firma, jež má s přepravou nadrozměrných nákladů zkušenosti.

Rychlá a bezpečná přeprava

Specialisty na přepravní služby najdete například ve společnosti FOFR (www.fofrcz.cz). Už jen samotný název její služby do puntíku vystihuje. Vaše nadměrná zásilka bude v její režii na místo určení dopravena bezpečně a rychle. V portfoliu společnosti ovšem najdete i spoustu doplňkových služeb, se kterými se u konkurence nesetkáte, ať se již jedná o možnost online sledování zásilky nebo možnost přepravy zásilek v režimu ADR (nebezpečný náklad). Spolu s přepravou nadměrných zásilek nabízí vnitrostátní i mezinárodní přepravu zásilek kusových a přepravu expresní. V jejím režimu adresát na své zboží rozhodně nebude dlouho čekat.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

1 + 18 =