Sekačky Honda sbírají a sekají mokrou trávu

1543-hrx-476-c1-hye-location-portrait-8399907S příchodem jarního období se začaly probouzet zahrady z dlouhého zimního spánku. Nicméně travní porost, který by měl představovat chloubu zahrady, vyžaduje náležitou péči. Od hnojení nově vysazených míst, přes kropení v horkých letních dnech, až po pravidelné sekání. A pokud jste se letošní sezónu rozhodli investovat do technologicky vyspělé čtyřtaktní sekačky, doporučujeme obrátit se na profesionální značku jménem Honda.

Výrobce Honda na trhu útočí s pestrou škálou motorových travních sekaček, která uspokojí i náročného zahradníka. Ať už potřebujete jednou za čas upravit trávník v malé předzahrádce, nebo potřebujete pravidelně sekat několika arový sad, se značkou Honda rozhodně neprohloupíte. V nabídce se najdou modely s rozmanitými funkcemi, jako jsou regulace rychlosti jízdy, integrovaný mulčovací systém, možnost sekat mokrou trávu či funkce zajišťující komplexní bezpečnost při práci.

Modelová řada HRG IZY pro hobby zahradníky

Elegantností, jednoduchou obsluhou a minimální údržbou se vyznačují motorové sekačky Honda HRG IZY, které jsou vhodné pro hobby zahradníky. Manipulace s těmito stroji je praktická i po členitém trávníku. Nespornou výhodou je, že tyto modely nedisponují zbytečnými ovládacími páčkami a táhly. Vybrat si můžete z celkem dvou variant, a to bez pojezdu anebo s vlastním pojezdem.

Modelová řada HRX

A náročnější uživatelé si přijdou na své u modelové řady HRX, která nabízí hned tři možnosti vlastního pojezdu (SMART Drive®, SELECT Drive® a Variable Speed s hydrostatickým tempomatem). U benzínové sekačky HRX se používají výkonné motory, které hravě zvládnou práci v náročném terénu. K výrobě podvozku se používá speciální plast, který je charakteristický vysokou odolností a elasticitou.

Vyberte si z pestré škály sekaček Honda, které na rozdíl od konkurenčních sekaček dokážou sekat a sbírat mokrou trávu. Zahradní technika se stane v letní sezóně vaší pravou rukou na zahradě.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

one × 3 =