Sháníte levné skladovací prostory? Zvažte skladovací kontejner

Jednoduché, levné a efektivní, to jsou hlavní přednosti skladovacích kontejnerů, jež se ukazují jako ideální řešení pro všechny, kterým se nevyplatí pronájem skladovacích hal.

Známe to asi všichni. Pořídili jsme si novou ledničku, ale ta stará ještě funguje, tak proč ji vyhazovat? Třeba se ještě někdy hodí. To samé platí na starožitný nábytek po babičce, nepoužívané sezonní oblečení, obuv, hračky, kola, motorky, či třeba momentálně nepojízdné auto. Domů se nám všechno nevejde, tak kam s tím? Efektivní řešení nabízí skladovací kontejnery Diskont Depot.

Skladovací kontejnery nejen pro malé podnikatele

Problémy se skladovacími prostory řeší i řada firem a majitelů e-shopů, kterým se nevyplácí pronajímat si drahé skladovací prostory. Zboží se jim často hromadí v kancelářích nebo přímo doma v garáži a ztrácejí přehled. Skladovací kontejnery jsou tak ideálním řešením i pro tyto případy. Jejich uplatnění je opravdu široké.

Kontejnery k pronájmu

Až 100 takových kontejnerům nabízí k pronájmu brněnská společnost Diskont depot sídlící v blízkosti dálnice D1 a poblíž známého obchodního centra Futurum. Samotné kontejnery se pak nacházejí v prostorách společnosti Profibaustoffe CZ, s.r.o. Pro obyvatele Brna a blízkého okolí přímo ideální lokalita.

Maximální bezpečí

Na výběr máte mezi dvěma kontejnery. Malý s podlahovou plochou 6,7 m² a objemem 16 m³ můžete mít už za cenu 1999 Kč měsíčně. Pronájem většího kontejneru s rozlohou 13,5 m² a objemem 32,5 m³ vás pak vyjde jen o tisíc korun více. Tyto částky za klid v duši rozhodně stojí, nemyslíte? Kontejnery jsou totiž nepřetržitě monitorovány. Svůj majetek tak v něm budete mít v naprostém bezpečí. A přístup k jejich obsahu máte 24 hodin denně.

Rezervujte kontejner online

Kontejner si můžete snadno rezervovat na stránkách diskontdepot.cz. Vyplníte jednoduchý rezervační formulář, podepíšete smlouvu a poté, co složíte kauci, bude kontejner jen k vašim službám.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

7 + ten =