Sháníte stroje na zpracování plechu?

Zařizujete výrobní prostory a hledáte ověřeného dodavatele ohýbaček plechů a dalších plechotvářecích strojů? Odborníky, na které se můžete kdykoliv obrátit a spolehnout se na individuální přístup? V případě specialistů z Formetalu rozhodně neuděláte chybu. Firma se v oboru pohybuje přes 20 let, nabízí široké spektrum strojů a zajišťuje komplexní služby. Nepřestávejte číst a dozvíte se více.

Proč plechotvářecí stroje od Formetalu?

Formetal nabízí stroje se skvělým poměrem ceny a kvality, což potvrzuje množství vracejících se zákazníků. V nabídce najdete ohraňovací lisy, tabulové a vystřihávací nůžky, vláknové lasery, vysekávací centra, zakružovačky plechů, zakružovačky profilů, ohýbačky plechu, ohýbačky trubek, linky na svitky a profily, excentrické a hydraulické lisy, lemovací a kovotlačitelské stroje a další výrobky.

Formetal dodal českým zákazníkům již více než 1000 strojů a na základě svých dlouholetých zkušeností nabízí také profesionální servis pro nové i starší stroje. Servisní práce zajišťuje početný tým vysoce kvalifikovaných techniků a koordinátora. Mají na starosti údržbu a opravy v rámci celé České republiky. Pokud se vaše výrobní prostory nachází ve větší dojezdové vzdálenosti, bude vám naúčtována zvýhodněná sazba.

Tip: Mohla by vás zajímat perspektiva výrobních strojů 2017 – 2018.

Špičkový servis od A do Z

Technici vám pomohou s uvedením stroje do provozu a proškolí vaše zaměstnance. Budou vám kdykoliv k dispozici na telefonu a v případě potřeby zařízení seřídí či opraví. Dále provádí broušení nožů, výměnu filtrů, opravy řídících systémů, upgrade a modernizace.

Rozhodnete-li se úzce spolupracovat právě s Formetalem, získáte důležitou konkurenční výhodu. O vaše stroje bude skvěle postaráno a vyhnete se tak nepříjemným (a pro firmu drahým) prostojům ve výrobě. V rámci programu Servisní smlouva za vás technici pohlídají termíny výměn olejů a filtrů, provedou pravidelné prohlídky a dohlédnou na to, aby vám technika dobře sloužila.

Bližší informace a technickou specifikaci jednotlivých strojů najdete na www.formetal.cz.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

2 × five =