Skleněné obklady na míru do vašeho interiéru

Výhodou skla, jako materiálu je jeho variabilnost. Prostřednictvím něj můžeme rozdělit prostor, zvětšit ho díky optického klamu. Existuje mnoho možností jak využít sklo.  Barevné sklo krásně vynikne jako součást nábytku, buď ve formě polic, výplně dveří, umožňuje designérům nádhernou hru se světlem a odrazem. A je pouze na uživateli, zda zvolí matný nebo čirý povrch skla, který ladí s nejmodernějšími trendy.   Milovníci rustikálního stylu preferují ryté nebo různé skla s pískovým motivem. Příkladně stolní pracovní deska ze silného masivního skla s vyleštěnou hranou svou elegancí předčí mnohé jiné zajímavé materiály.

sklo

Skleněné obklady jsou oblíbené i v moderních kuchyních

Proč jsou skleněné obklady tak žádané? Je to zejména díky jejich vysoké odolnosti, která je v kuchyňském prostoru velmi důležitá a široké barevné škále. Další výhodou je kromě luxusního vzhledu jejich snadná omyvatelnost a odolnost vůči různým čisticím prostředkům.  S barevným sklem snadně udržíte v kuchyni zářivou čistotu. Neměli bychom však zapomenout, že barevné sklo se nehodí na obložení stěny za plynovým sporákem, protože zde dochází k prudkým změnám teplot, mohou být tedy hlavní příčinou vypuknutí skla. Skleněné obklady se používají i při zřizování rodinné nástěnky. Fantazii se meze nekladou.

Buďte trendy! Barevná skla na míru

Oblíbili jste si výrobky ze skla a zajímají vás barevná skla na míru? Neváhejte oslovit skutečné odborníky ve svém oboru – firmu HM-sklo. Pokud právě provádíte rekonstrukci bytu, koupelny nebo kuchyně oceníte jejich služby. Za bezkonkurenční cenu si můžete nechat vyrobit skleněné obklady, celoskleněné dveře, skleněné pracovní desky a další. Příkladně bez skleněného zrcadla v koupelně, či na chodbě si snad neumíme představit náš byt. Zrcadlo však kromě své hlavní funkce skrývá v sobě i mnohé jiné. Může se stát originálním designovým doplňkem – ať už díky svému tvaru, nebo vzhledu, případně orámování.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

six − 1 =